Yakın zamanda tanıtılan Apple’ın yeni Amerika gemisi iPhone 11 Pro, Rus lüks aksesuar üreticisi Caviar tarafından yeniden yorumlandı. Rus şirket Titanic ve Vostok 1 ismini verdiği iki yeni ultra lüks modelini tanıttı. 200 bin TL değerinde iPhone 11 Pro modelleri  göz kamaştırıyor.

Caviar tarafından özel olarak üretilen iPhone 11 Pro modelleri sık tasarımlarından çok fiyatları ile dikkat çekeceğe benziyor. Titanic ve Vostak 1 isimleri verilen modeller başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel malzemeler ile üretilmiş durumda. yaklaşık 200 bin TL fiyatı ile sadece hayalini kurabileceğimiz akıllı telefonların oldukça şık durduğunu belirtelim.

200 Bin TL değerinde iPhone 11 ile lüks tanımı artık değişti

200 bin TL değerinde iPhone 11

Vostok 1 ismi verilen iPhone 11 Pro modeli 34.280 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. akıllı telefon arka kısmında 1961 yılında uzaya gönderilen Vostok 1 isimli uzay aracından bir parça taşıyor.

Daha önce de iPhone XS serisini de lüks detaylarla donatan Caviar, bu kez de yeni model ailesini ele aldı. Vostok 1 ismi verilen iPhone 11 Pro Max 34.280 dolarlık fiyat etiketine sahip. Bu telefonda dikkat çeken en önemli detay, telefonun arkasında 1961 yılında Rusya tarafından gönderilen insanlı uzay aracından bir parçayı arkasında taşıması. Ultra Lüks telefonun TL karşılığı tam olarak 196.498 lira.

Tıtanic modeli isminden de anlaşılacağı gibi 1912 yılında trajik şekilde batan transatlantik gemisi Titanik’ten bir parça kullanılarak üretilmiş durumda. Tıtanic modelinin en uygun fiyatlı sürümü tam 7.210 dolar fiyat etiketine sahip.

İlginizi Çekebilir  Dünyanın En Küçük Stabil Kamerası: Insta360 Go
200 bin TL değerinde iPhone 11

Ultra lüks modellerden yalnızca sınırlı sayıda üretileceği duyuruldu. Titanic modelinde 10 adet üretilecek. Vostok 1 modelinde ise yalnızca bir adet üretilmiş durumda. her iki modelde de standart iPhone özellikleri bulunuyor.

Lüks akıllı telefondan hakkında fazla bilgiyi Buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz