Efsane dövüş oyunu Mortal Kombat bir kez daha beyaz perdeye uyarlanıyor. Daha önce 90’lı yıllarda sinema salonlarından izlediğimiz oyun günümüz sinema teknikleri ile yeniden karşımıza çıkacak. Warner Bros ve New Line Cinema ortaklığından gerçekleştirilecek Yeni Mortal Kombat filminin çekimleri resmi olarak başlamış durumda.

Oyun dünyasının efsanesi, atari salonlarının kralı, en kanı fatalitylerin sahibi, jetonların karadeliği Mortal Kombat yeniden sinemaya uyarlanıyor. Oyunun daha öncede sinema macerası olmuştu. 90’lı yıllarda tanık olduğumuz maceranın çok parlak olduğunu söyleyemeyiz ancak gişede belirli bir başarıyı elde etmişti.

Yeni Mortal Kombat Filminin çekimleri Avustralya’da başladı

Sinema sektörünün iki devi Warner Bros ve New Line Cinema yeni bir Mortal Kombat filmi için güçlerini birleştirmiş durumda. iki şirketin ortak olduğu yeni Mortal Kombat filminin çekimler Avustralya’da başladı. Filmin yürütücü yapımcılığını son olarak Aquaman filminde yönetmen koltuğunda gördüğümüz James Wan üstlenmiş durumda.

Yeni Mortal Kombat filminin çekimleri başladı

Yönetmenliğini daha önce ismi duyulmamış bir isim olan Simon McQuoid yaptığı filmin senaryosu ise Greg Russo’nun kaleminden çıkmış. Yeni Mortal Kombat filminin kadrosu; Joe Taslim (Sub-Zero), Ludi Lin (Liu Kang), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano), Tadanobu Asano (Raiden), Mechad Brooks (Jackson “Jax” Bridges), Chin Han (Shang Tsung), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Max Huang (Lung Lao) ve Sisi Stringer (Mileena) gibi isimlerden oluşuyor.

Çekimlerine başlanan Mortal Kombat filminin vizyon tarihi 5 Mart 2021 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir  Disney, Yeni “Müfettiş Gadget” Filmi Hazırlıklarına Başladı!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz