Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones yakın zamanda final yapmıştı. GOT evreninde geçecek yeni diziler geleceği tüm hayranlar tarafından biliniyordu. Meraklı bekleyiş bir nebze bile olsa bugün giderildi. Yeni Game of Thrones dizisinin setinden ilk görüntüler paylaşıldı görüntüleri ile huzurlarınızda.  

İsmi henüz açıklanmayan Yeni Games of Thrones dizisinin başrolünü Naomi Watss üstleniyor. Ana dizinini öncesini anlatacak yapımın ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Kitap serisi ve dizinin hayranlarının uzun zamandır merakla beklediği dizinin ilk set görüntüleri paylaşıldı.

Yeni Game of Thrones dizisinin İlk Set Görüntüsü

Yeni Game of Thrones

Çekimleri İtalya’da devam eden dizinin set fotoğraflarında başrol oyuncusu Naomi Watss’ı kostümleri ile görüyoruz. Dizini konusu hakkında paylaşılan tek bilgi Game of Thrones dizisinini öncesini anlatacağı hakkında.

GOT dizisinin uyarlandığı Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisinin yazarı George R.R. Martin yakın zamanda yeni dizi ile ilgili bazı ipuçları vermişti. Yeni GOT dizisi ana diziden yaklaşık olarak 5000 yıl öncesinde geçecek. Kitap serisinin okurlarının bileceği “Kahramanlar Çağı” döneminde geçecek dizide Stark’ların olacağını belirten yazar tüm Hanelerin olmayacağını ancak yeni Hanelerin de ekleneceğini söylemişti.

Bol miktarda fantastik yaratık göreceğimiz dizide, ana seride gördüğümüz Mamutlar, kurtlar ve ak gezenler bolca yer alacak. Ancak ejderhaların yer alıp almayacağı konusunda bir açıklama yok.

Yeni dizinin açıklanan kadrosu ise şöyle; Naomi Watts, Miranda Richardson, Naromi Ackie ve Denise Gough.  Ayrıca dizide henüz ismi açıklanmayan pek çok ünlü isim olacağı belirtiliyor. Çekimleri oldukça gizlilikle sürdürülen dizinin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Bütçesi Açıklandı: 100 Milyon Dolar!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz