Son dönemde en uygun oyun fiyatlarını sunan Microsoft, Xbox Live Gold abonelerine Ekim ayında hangi oyunlar ücretsiz sunacağını Xbox resmi YouTube kanalında yayınladığı video ile duyurdu. Xbox Live Gold’un Ekim 2019 listesinde Xbox 360 ve Xbox One kullanıcıları için oldukça sağlam oyunlar bulunuyor.

Microsoft, Xbox Live Gold abonelerine Ekim 2019 döneminde birbirinden güzel tam dört oyunu ücretsiz olarak veriyor. Ücretsiz oyunlar listesinde Xbox One sahiplerine iki, Xbox 360 sahiplerine iki adet ücretsiz oyun bulunuyor. Microsoft’un sahip olduğu geriye uyumluluk teknolojisi sayesinde Xbox One sahipleri Xbox 360 için verilen ücretsiz oyunları da diledikleri gibi oynayabilecekler.

Gelelim ücretsiz oyunların hangileri olduğuna. Xbox One konsolları için; Tembo the Badass Elephant ve Friday the 13th: The Game oyunlar Ekim ayında ücretsiz oldu. Xbox 360 konsolları için ise; Disney Bolt ve Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge oyunları Ekim ayı boyunca ücretsiz olacak. Geçtiğimiz ay verilen ücretsiz oyunlarla kıyasladığımızda bu ayın biraz sönül olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox Live Gold Ekim 2019 ücretsiz oyunları

Xbox Live Gold Ekim 2019

Xbox One

  • Tembo the Badass Elephant
  • Friday the 13th: The Game

Xbox 360

  • Disney Bolt
  • Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

Ayrıca belirtelim Xbox Live Gold aboneliklerinde Türkiye’ye özel indirim başlatılmış durumda. Sizde aylık 5.90 TL’den başlayan fiyatlar ile abone olarak Ücretsiz oyunlar ve özel indirimlerden yararlanmak istiyorsanız Buradan Xbox Live Gold resmi sayfasına ulaşabilirsiniz. Xbox Live Gold aboneliklerinin bilgisayarlar içinde geçerli olduğunu hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  COD: Modern Warfare’de Türk Milli Takımının Maçına Yer Verilmiş

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz