Microsoft, Türkiye oyun pazarındaki payını artırmak için çalışmalara başladı. Microsoft oyun servis ücretlerine Ülkemize özel büyük indirimler getirdi. Xbox Game Pass Türkiye abonelik ücretinde yapılan indirimin yanı sıra Live Gold ve Games Pass Ultimate servislerinin fiyatlarında da %60a’a varan indirim yapıldı.

Microsoft tarafından geliştirilen oyun konsolu Xbox’ın abonelik sistemleri için ülkemize özel fiyatlandırma yapıldı. Xbox konsoluna sahip kişiler aylık abonelik sistemlerinden oldukça uygun fiyata yararlanabilecekler. Şirket, Hem Xbox konsolunda hem de bilgisayar için geçerli abonelik sistemi Games Pass, Live Gold  ve Games Pass Ultimate abonelik sistemlerinde %60’a varan indirim yaptı.

Xbox Game Pass Türkiye abonelik Ücretlerine yıllık 179.99 TL oldu

Üyelerinin çevrimiçi oyunları oynamalarını sağlamasını yanından her ay düzenli olarak dört adet ücretsiz oyun verilen Xbox Live Gold’un yıllık abonelik ücretinde tam %60 İndirim yapıldı. İndirim sayesinde yıllık 439 TL olan abonelik ücreti 179.99 TL’ye düştü. Servisin aylık ücreti ise 59 TL ‘den 29.99 TL’ye inmiş durumda. Xbox Live Gold abonelerine oyun alımlarında %70’a varan indirimler sağlamakta.

Xbox Game Pass Türkiye abonelik ücretlerine indirim geldi

Xbox Games yıllık ücreti, Xbox konsolları için yıllık 359.99 TL, aylık ücreti ise 29.99TL’ye inmiş durumda. Servisin bilgisayarlar için kullanılan sürümünde aylık cüret 14.99 Tl olarak belirlenirken yıllık cüreti ise 179.99 TL oldu.

Games Pass ve Xbox Live Gold’un tüm hizmetlerini hem bilgisayar hem de Xbox konsollarında kullanmak isteyenlere özel Game Pass Ultimate’in aylık ücreti 84.99 Tl’den 44.99’TLye indirildi. Servise ilk kez üye olanlar bir ayla sınırlı olmak üzere 11.8  TL den abone olabiliyorlar. Ayrıca bu servisin kullanıcıları bazı oyunları henüz piyasaya çıkmadan önce oynama imkanına sahip oluyorlar.

İlginizi Çekebilir  Cyberpunk 2077 Multiplayer Moduna Sahip olacak

İndirimlerin 15 Eylül tarihinden itibaren geçerli olacağını belirtelim. Abone olmak için Buradan Xbox remi sitesine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz