WhatsApp, Android beta kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınlayacak. Gelecek yeni güncelleme ile oldukça dikkat çeken bir özellik eklenecek. WhatsApp yanlış kişiye fotoğraf göndermeyi engelleyecek.

WhatsApp yanlış kişiye Fotoğraf göndermeyi önleyecek

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, aralıksız olarak getirdiği güncellemeler ile kullanıcılar memnun ediyor. Uygulamaya son eklenen özelliklerden dikkat çekeni, kullanıcıların fotoğrafları doğru kişilerle paylaşıldığından emin olunmasını sağlaması.

Yeni gelecek güncellemeden sonra, kullanıcılar bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak. Bu sayede gönderdiğimiz mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olmak için ikinci bir kontrol şansı elde edecek.

Çoğu kullanıcıyı memnun edecek yeni özellik şimdilik sadece beta kullanıcılarına açık. WhatsApp resmi bir açıklama yapmasa bile yeni özelliği yakın zamanda tüm Android kullanıcılarına açması bekleniyor. Özelliğin İOS kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı ise şuan için kesinlik kazanmış değil.

WhatsApp son dönemde ciddi bir yenilenme ve gelişim sürecini başlattı. Sık sık yeni özellikleri test eden Anlık mesajlaşma uygulaması bulunduğu pazarın zirvesini kimseye bırakmıyor.

İlginizi Çekebilir  İOS 13 Ekran Görüntüleri Basına Sızdı!!!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz