Popülerliği azalmaya başlayan hatta gelecek için tehlike sinyalleri veren Apple, ağır sanayi hamlesi ile geliyor. Çıkardığı tüm ürünler küçük değişikliklerle yalnızca ve yalnızca “para, para, daha çok para” piyasaya süren Apple’ uzun zaman sonra piyasa hamlesi yapmışa benziyor. Elindeki alt yapı ve kullanıcı miktarı ile çok ciddi şekilde kullanmayı planlıyor. Google Stadia kadar geleceği parlak bir evrim değil ancak kesenin ağızını açarak önemli kozları edinmişler.

Pek çok, güçlü ve popüler isimle, Netflix, Hulu, Amazon, Disney + gibi devlerin çarpıştığı Streaming servisi sektörüne sert bir giriş yapıyor. itunes’a zaten film/dizi satış ve kiralama hizmeti sunan Apple zaten sektöre çok uzak sayılmazdı. Ancak, Steven Spielberg, Ron Howard, Taika Waititi, Sofia Coppola, J.J. Abrams gibi isimleri Sektörü sarsmaya hazırlanıyor.

Apple TV+ 2019 son baharında 100’ün üzerinde ülkede aynı anda hizmete sunulacak. Hangi ülkeler olacağı şuan için açıklanmadı.

Duyurulan bir diğer Apple Servisi ise Apple Arcade.

Reklam izlemeden ya da ücret ödemeden her ay rahatça oyun oynayabilmemizi sağlayacak servis 2019 son baharında şimdilik 100 üzerine oyun ile kullanıma açılacak. Google Stadia karşısında bir şansı olacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Telefonunuzda bir oyuna başlayıp tabletinizden, bilgisayarınızdan veya Apple TV’nizden devam edebileceksiniz.

 

Servis dahilinde erişimimize sunulacak oyunlardan bazıları;

Little Orpheus

LEGO Brawls

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

İlginizi Çekebilir  iOS 13 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sonic Racing

Box Project

ATONE: Heart of the Elder Tree

Sayonara Wild Hearts

Hot Lava

Frogger in Toy Town

Projection: First Light

Mr. Turtle

Enter The Construct

Beyond a Steel Sky

The Artful Escape

The Pathless

İki servisinde henüz ne kadar olacağı açıklanmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz