Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Ubisoft, son yılların modası abonelik sistemine geçiyor. Ubisoft’un Uplay+ abonelik sistemi sayesinde yaklaşık 100 adet AAA oyunu ücretsiz oynayabiliyorsunuz. Abonelik sistemine Assassin’s Creed serisi, Tom Clancy’s gibi efsane Ubisoft serileri de dahil.

Abonelik sistemleri, uygun fiyat ve bol seçeneğe sahip olmaları nedeni ile dizi, film, müzik ve oyun sektöründe hızla yayılıyor. Nerede ise tüm büyük oyun şirketlerin sahip olduğu abonelik sistemlerine sahip. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Ubisoft’da abonelik sistemine geçen şirketler arasına katıldı.

Uplay+ abonelik ücreti 13 Euro

Fransa merkezli oyun şirketi abonelik sistemini birkaç ay önce duyurmuştu. Uplay+ abonelik sistemi önceden belirlenen ülkelerde kullanıma açıldı. İçinde bulunduğumuz Eylül ayında tamamen ücretsiz olacak sistemin aylık ücreti 13 Euro olacak.

Uplay+ abonelik

Ubisoft’un abonelik sistemi Uplay+’a abone olduğunuzda yaklaşık olarak 100 AAA olarak tabir edilen yüksek bütçeli oyuna ücretsiz erişim sağlayabiliyorsunuz. 13 Euro’luk aylık ücretin Premium ve ek paketleri kapsamadığını belirtelim. Abone olduğunuzda Ubisoft’un efsane serileri Assassin’s Creed serisi, Tom Clancy’s serisi gibi pek çok dev bütçeli oyununu hiçbir ücret ödemeden oynayabileceksiniz.

Uplay+’a abone olmak ise oldukça basit. Kayıt olmak için kredi kartınızdan doğrulama amaçlı olarak 1 Euro çekim yapılıyor. Doğrulama tamamlandığında çekilen 1 Euro hemen geri iade ediliyor. Abonelik ücreti 1 Ekim tarihinde kredi kartınızdan çekilecek. O döneme kadar ücretsiz deneme imkanınız olacak. Ubisoft’un abonelik sistemi şuan için ülkemizde kullanıma açılmadı. İleriki zamanlarda muhtemelen ülkemiz içinde kullanıma açılacaktır.

İlginizi Çekebilir  Fortnite, Batman Günü İçin Özel Bir Etkinlik Başlattı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz