En çok kullanılan sosyal medya platformlarından Twitter kullanıcılarını oldukça memnun edecek yeni bir özellik getirmeye hazırlanıyor. Twitter Hashtag takip etmenizi sağlayacak özellik üzerinde çalışmalara başlamış durumda. Tıpkı Instagram’da olduğu gibi dilediğimiz konuyu takibe alabileceğiz.

Günümüzde fazla sayışa sosyal medya platformu var. Twitter, bunca platform arasında kendine has özellikleri ile öne çıkıyor. Bu kadar çok kullanıcısının olmasının sebebi belki de bu kendine has yapıya sahip olmasıdır. Ancak bazen kullanıcılarını memnun eden diğer platform özelliklerini de getiriyor. Twitter, Instagram’ın çok sevilen özelliğini getiriyor.

Twitter Hashtag takip etme özelliğini şuan test ediyor

Twitter Hashtag takip etmenizi saplayacak yeni özellik üzerinde çalışıyor

Her insanın ilgi alanları ve zevkleri birbirinden farklı ve sosyal medyada ilgi alanlarımıza yönelik içeriklere yönelmemiz normal. Ancak bunların hepsini bir arada bulmak Twitter’da mümkün değildi. Testleri devam eden yeni özellik sayesinde artık istediğimiz Hashtag’ı takip edebileceğiz. Takip ettiğimiz etikete yazılan Tweet’ler ana akışımızda görülecek. Böylece ilgi alanınız hakkında yazılan tüm tweet’leri görebileceksiniz.

Yeni özelliğin Twitter açısından yegane amacı var. Kullanıcıların ana akışını daha ilgi çekici ve dolgun hale getirerek insanların platformda daha fazla vakit geçirmesi. Tam bir kazan kazan durumu diyebiliriz. Kullanıcılar ilgi alanları olan konularda daha fazla Tweet okuma imkanı sağlıyor Twitter ise insanların platformda daha fazla vakit geçirmesini.

Özelliğin ne zaman kullanıma açılacağı bilinmiyor ancak şuanda test aşamasında olan özellik yakın zamanda kullanıma sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir  Google Mesajlar Uygulaması, Yanıtlamayı Unuttuğunuz Mesajları Hatırlatacak

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz