Trine serisinin ilk oyunu 2009 yılında çıkmıştı. Eğlenceli oynanış mekanikler, üç karakter ile oynanması ve sevimli görselleri ile büyük bir başarı elde etti. Ardından gelen oyunlar ilki kadar iyi olmasa bile özünü korumayı başarmışlardı. Eğer serinin hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. Trine 4 çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu..

Finlandiyalı küçük bir oyun geliştirici şirket olan Frozenbyte, 2009 yılının Temmuz ayında Trine isminde bir platform oyunu yayınladı. Hikayesi, görselliği, üç karakter ile oynamamızı mümkün kalan yapısı, eğlenceli oynanış mekanikleri ve  güzel level tasarımı sayesinde oyun çok sevildi. Amadeus, Pontius ve Zoya ile atıldığımız macera üç oyun boyunca sürdü.

Trine 4 çıkış tarihi

İkinci ve üçüncü oyun, Trine 1 kadar olumlu eleştiriler almadı ancak yaratılan masalsı dünyanın özüne sadık kalınmıştı. Bu nedenle yaratılan masalsı dünyada epic macera yaşamak isteyenler seriden hiç kopamadı. Seri ilk olarak üçleme olarak düşünülmüştü ve yeni oyun gelmeyecekti. Geliştirici Frozenbyte hayranlara güzel bir sürpriz yaparak Trine 4’ü bir süre önce duyurmuşlardı.

Trine 4 çıkış tarihi çıkış tarihini duyurmak için hazırlanan tanıtım videosu

Frozenbyte duyurulduğu günden beri beklenen açıklamayı bugün yaptı. Trine 4 The Nightmare Prince ismi ile çıkacak oyun, 8 ekim 2019 Tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulacak. Çıkış tarihi küçük bir tanıtı videosu ile birlikte yapıldı. Trine 4’ün PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına aynı anda çıkacağını belirtelim.

İlginizi Çekebilir  Ubisoft Uplay+ Abonelik Sistemi Kullanıma Açıldı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz