Kısa bir süreliğine ücretsiz olan 7 adet App Store uygulaması ile karşınızdayız.

Listemizdeki uygulamaların ne kadar süreyle ücretsiz olacağını elbette bilmiyoruz. Kimi birkaç saate de bitebilir kimi bir hafta da sürebilir fakat bu haberin yazıldığı an itibariyle hepsi ücretsiz durumda. İndirme linkine bastığınızda uygulama ikonunun yanında bir fiyat görüyorsanız, indirim bitmiş demektir. Sözü fazla uzatmadan uygulamalara geçelim.

Kısa süre için ücretsiz olan İOS uygulaması

1-Crypto Push – Price Tracker

Normal fiyatı: 5,60 TL

Crypto Push, kripto para değerlerini kolayca görüntüleyebileceğiniz bir kripto para izleyici uygulaması. Uygulamadaki birimlerin değerleri her 5 ile 7 dakikada bir güncelleniyor. Desteklenen kripto paralar arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dash gibi popüler olanları da mevcut. Uygulamada geçerli herhangi bir kripto para biriminiz varsa bunu dolara, euroya ve daha birçok para birimine dönüştürebilirsiniz ancak maalesef bu birimler aralarında Türk Lirası bulunmuyor.

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

2- Depth Blur Bokeh and Portrait

Normal fiyatı: 11,25 TL

Depth Blur, fotoğraflarınıza derinlik efektini en iyi şekilde ekleyebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması. iPhone 7 Plus veya altı bir iOS cihazınız varsa kameradaki Portre Modu’na gerek kalmadan fotoğraflarınıza derinlik ekleyebileceksiniz.

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

3- Whirlpost

Normal fiyatı: 28,25 TL

Whirlpost, iPhone veya iPad’inizde kolayca düşüncelerinizi yazabileceğiniz bir günlük uygulaması. Günlük tutmak dışında liste, şiir, gezi yazısı veya herhangi bir notunuzu alabilirsiniz. Ayrıca uygulamada şifreli koruma da bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Uygun Fiyatlı Honor Play 3e Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

4- C.H.A.D.

Normal fiyatı: 5,60 TL

C.H.A.D. ile birlikte yaz asla bitmeyecek zira uygulama içerisindeki 40 adet hareketli sticker ile mesajlarınızı süsleyebileceksiniz. 40 adet etiketin tamamını WhatsApp veya iMessage’da kullanabilirsiniz.

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

5- Coyn

Normal fiyatı: 11,25 TL

Coyn, nakit bakiyenizi en iyi şekilde yönetebileceğiniz ve güvenli olan bir uygulama. Bu uygulama sayesinde paranızın nereye gittiğini, nereden para geldiğini kolayca kontrol edebileceksiniz ve bütçe oluşturabileceksiniz.

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

6- Rapto

Normal fiyatı: 5,60 TL

Rapto, günlük hayatınız içerisine rap müziğini sokmanıza yarıyor. Rapto sayesinde artırılmış gerçeklik ve kameranızla birlikte müziğinizi oluşturabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kamerayı bir objeye doğrultmak, ardından Rapto onu sinir ağından tanımlayarak bir rap şarkısı oluşturacak.

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

7- AR Runner

Normal Fiyatı: 5,60 TL

Bu artırılmış gerçeklik uygulaması sayesinde, aynı yarış oyunlarındaki gibi ‘checkpoint’leri geçip belirli bir sürede yarışı bitirmeye çalışıyorsunuz. Artırılmış gerçekliğin bu tarz gelişime uygun amaçlarla kullanılması gerçekten hoş.

App Store üzerinden indirmek için tıklayın

App Store indirimlerinden sizler için seçtiğimiz uygulamaları paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de beğendiğiniz uygulamaları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamaları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın : )

İlginizi Çekebilir  Uygun Fiyatlı Note 10’un İsmi Belirlendi: Galaxy Note 10 Lite

Kaynak: Haberler.com

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz