Dâhi, milyarder, playboy, hayırsever ve süper kahraman sıfatlarını tek bir bedende birleştiren Tony Stark olmak ister misiniz? Cevabını evet ise PlayStation size bu konuda yardım edecek. Sony, Camouflaj’ın geliştiriciliğini üstlendiği “Iron Man VR” çıkış tarihini resmi fragmanı eşliğinde açıkladı.

Iron Man popüler ve sevilen bir Marvel karakteriydi. Özellikler Marvel Sinematik Evrenin’ın yaratılmasından sonra karakterin popülaritesi zirve noktasına ulaştı. Çizgi romanlarını okuyan, filmlerini izleyen herkes Tony Stark olmak istemiştir. PlayStation sayesinde bu hayalimizi gerçekleştirebileceğiz. Iron Man gibi uçup zırhın tüm güçlerini kullanarak savaşa bileceğiz. 2019 yılının ilk aylarında duyurulan Iron Man VR oyunun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Ayrıca oyunun hikaye ve oynanışını gösteren bir fragmanda yayınlanmış durumda.

Iron Man VR

Hayallerimizi gerçekleştirmek için tasarlanan oyun Camouflaj tarafından geliştiridi. Üç yıllık bir çalışmanın ürünü olan oyunda Tony Stark gibi uçup onun gibi savaşabileceğiz. Oyun 28 Şubat 2020 tarihinde PlatStation 4’e özel olarak çıkış yapacak.

Iron Man VR Fragmanı

Iron Man VR’da mücadele edeceğimi kötü karakterin ismi Ghost, Ghost karakteri ilk olarak Iron Man’ın 219. Sayısında görünmüştü. Oyundaki baş düşmanımız olarak karakter ile hem ideolojik hem de kişisel nedenlerden savaşmamız gerekecek.

PlayStation VR sayesinden Tony Stark olma deneyimini yaşayan ilk kişilerden olmak isterseniz Buradan PS Store sayfasına ulaşarak ön sipariş verebilirsiniz. Iron Man VR’ın standart sürümü 249 Türk lirası, dijital deluxe sürümü ise 309 Türk lirası fiyat ile ön siparişe açılmış durumda.

İlginizi Çekebilir  The Walking Dead Karakterleri PUBG Mobile'e Geliyor!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz