Titans 2. sezon

DC sinematik evreninin en iyi diziş olarak gösterilen Titans 2. Sezon için hazır. DC çizgi romanlarından uyarlanan dizinin ikinci sezonunda kahramanlarımızın arasına yeni isimler katılıyor. Dizi 6 Eylül’de Netflix’de yayınlanacak

Süper kahraman filmlerinde tehlike ölçeği giderek artıyor. İnsanları kurtaran süper kahramanlar, şehirleri kurtarmaya başlamıştı, sonra dünyayı kurtarmaya başladılar ve son olarak evrenin kurtarıldığı hikayeler başladı. Titans bize büyük hikayeler yerine küçük ama samimi bir hikaye sunuyor. Belki de başarısının nen büyük nedeni budur. Berbat köstüm tasarımlarının başarısında br katkısı olduğunu düşünmüyoruz.

İlk sezondaki kadronun tamamını izleyeceğimiz diziye yeni karakterler de eklenecek. DC çizgi romanlarını tüketenlerin çok iyi tanıdığı Aqualad, Deathstroke, Superboy gibi pek çok karakter ikinci sezonda kadroya dahil olacak. Fragmanda, Bruce Wayne Gotham şehrine dönüyor. Ancak Batman’in dizide görünmesi oldukça zor. Büyük ihtimal yalnızca ismini duyacağız.

Titans 2. Sezon fragmanı

Bu kadar küçük ve sessiz olan dizi, pek çok kişi tarafından DC evreninin en iyi dizisi sayılıyor. Bunun nedeni dizinin çok iyi olması değil, DC evreninin çok kötü olması. Büyük beklenti ve umut ile başlayan DC evreni yüksek potansiyeline rağmen başarılı olmadı.  

Marvel, 2008 yılında başlattığı sinematik evren büyük bir başarı yakaladı. bu başarı sektörün diğer aktörlerinin ağızlarını sulandırdı. Warner Bros elinde bulundurduğu ve Marvel’in ezeli rakibi DC Comics’in sinematik evrenini yapmak için kolların sıvadı. DC Comics, oldukça avantajlıydı nede olsa elinde dünyanın en popüler üç süper kahramanından ikisi vardı, Batman ve Süpermen. Marvel ilk Avengers filmini yayınladığında dünya çapında büyük ilgi gördü. Disney’in kazandığı para o kadar büyüktü ki Warner Bros sabırsızlanıyordu. İşleri hızlandırdılar ve tam bu noktada hatalar peşi sıra geldi. Batman v Superman, Justice League gibi başarısızlıklar birbirini kovaladı. Wonder Woman gibi görece başarılı yapımlar gelse bile artık DC sinematik evreni hayal olmuştu.

İlginizi Çekebilir  Netflix, Pacific Rim Anime Serisini Duyurdu

Son olarak Titans 2. sezonun 6 Eylül’de yayınlanacağını hatırlayarak haberimizi bitirelim.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz