Dünyanın en çok kullanılan arkadaşlık uygulaması Tinder, yakın zamanda sadece uygulama içerisinde izlenebilecek Swipe Night isimli interaktif diziyi yayınlamıştı. Dizi yalnızca Amerika Birleşik Devletlerinde Tinder’a giriş yapan kullanıcıların erişimine açılmıştı. Oldukça başarılı olan dizi 2020 yılında tüm dünyada yayınlanacak.

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder’ın ilk dizisi Swipe Night geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devletlerinden girenler için yayınlanmıştı. İnteraktif bir dizi olan Swipe Night’ta verdiğiniz karalar doğrudan profilinizde görünmesi ile dizi sektörü ile arkadaşlık uygulamasını bütünleştirmeye başaran platform dizini Amerika Birleşik Devletlerinde ki başarısından oldukça memnun.

Swipe Night 2020 yılında tüm dünyada yayınlanıyor

Swipe Night

Tinder’a beklediğini veren dizi 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri dışında tüm dünyada yayınlanacak. Her bölümü 5 dakika süren dizi ekim ayı boyunda tinder uygulamasında yayınlandı. Swipe Night’in yayınlanmasının ardından Tinder uygulamasında etkileşim oranı yüzde26 oranında mesaj sayısı ise yüzde 12 oranında artmış durumda. Ayrıca kullanıcıların mesajlaşma süreleri normalden çok daha uzun olmuş.

Swipe Night’ı kısaca özetlemek gerekirse: Yakın zamanda Netflix’de yayınlanan Black Mirror Bandersnatch filmi gibi etkileşimde bulunabilecek bir dizi dememiz yeterli olacaktır. Yapılan tercihler ve yönlendirmeler dizinini seyrini değiştiriyor. Ayrıca dizide yaptığınız tercihler ve yönlendirmeler doğruda Tinder profilinize ekleniyor. O yüzden ne kadar verdiğinize dikkat edin.

Swipe Night’in yönetmen koltuğunda Karena Evans oturuyor. Dizinin senaryosunu Brandon Zuck ve Nicole Delaney birlikte kaleme almış durumda. dizi yalnızca dört bölüm olacak ve Ekim ayı boyunca her Pazar günü yayınlandı. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz

İlginizi Çekebilir  Daha Uygun fiyatlı Olacak Nintento Swich Lite Tanıtıldı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz