Steam, dünyanın en çok sevilen oyun serilerinden The Wither için indirim kampanyası başlattı. Oyun platformu serinini en çok sevilen ve satan oyunu Thw Witcher 3 dahil beş oyunda indirim imkanı sağlıyor. The Witcher serisi dahilindeki oyunları Yüzde 85’e varan indirimler 9 Eylül’e kadar devam edecek.

Dünyanın en çok sevilen serilerinden The Witcher özellikle The Witcher 3 oyunu ile büyük beğeni toplamış ve gelmiş geçmiş en çok sevilen oyunlar arasındaki eşsiz yerini almıştı. The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut (2008), TWC 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2012), TWC: Adventure Game (2014),  TWC 3: Wild Hunt (2015) oyunlarından oluşan serinin son oyunu The Witcher: Thronebreaker The Witcher Tales 2018 yılında çıkmıştı.

Serinini geliştiricisi CD PROJEKT RED’in yeni oyun Cyberpunk 2077 16 Nisan 2020 tarihinde çıkış yapacak. İsmini Witcher oyunları ile duyuran şirket yeni oyunu ile büyük hype yaratmış durumda. İndirim aynı zamanda yeni oyun çıkana kadar sabırsızlığınızı geçirmek için iyi bir fırsat sunuyor. The Witcher serisi oynamadı iseniz ya da yada eski bölümlerini merak ediyorsanız bu indirim kaçırmayın. Ayırca yakın zamanda yapılan açıklamalara göre CD Projekt Red, CyberPunk 2077 ardından yeni Witcher oyunun çalışmalarına başlayacak.

The Witcher serisi

%85’e varan indirime giren The Witcher serisi oyunları

İndirimde olan tüm oyunlar incelemek için Buradan Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  PUBG Mobile Lite Türkiye İçin Kullanıma Açıldı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz