İspanyol medyasında oyun dünyasının yakından takip ettiği The Last Of Us: Part 2 hakkında çok ilginç bir iddia haber yapıldı. Habere bir kaç görsel ve video dışında uzun zamandır sessizliğe bürünmüş halde olan Naughty Dog sessizliğini bir duyuru ile bozacak ve The Last of Us: Part 2 çıkış tarihi yeni bir fragman ile beraber açıklanacak.

İspanyol medyası haberi Sony’e yakın bir kaynaktan elde ettiklerini belirttiler. Kaynaklarını net olarak belirtmeseler bile pek çok kaynakta aynı anda verilen haber boş bir söylenti ya da dedikodu olamaz.

Takvimler 3 Aralık 2016 tarihini gösterdiğinde The Last Of Us: Part 2 bir fragman eşliğinde duyurulmuştu. PlayStation Experience 2016’da gerçekleştirilen duyuruda ayrıca oyun ile alakalı bilgilerde verilmişti.  Ellie ve Joel karakterlerinin oyunda yer alacağı, hikâyenin ilk oyundan yaklaşık olarak beş yıl sonrasını anlatacağı ve Ellie’nin oynanabilir bir karakter olacağı açıklandı. Oyunun müziklerinin ilk oyunun da bestecisi olan Gustavo Santaolalla tarafından bestelendiği duyuruldu.

Şu Sıralar En Çok Merak Edilen Konu: The Last Of Us: Part 2 Çıkış Tarihi

Sony E3 2019’a katılmayacağını uzun zaman önce duyurmuştu. Ancak Sony’nin E3’e katılmayacak olması duyuru yapılmayacak anlamına gelmiyor elbette. Oyun severler Sony’nin Hideo Kojima’nın Death Stranding oyunu ile alakalı duyuru yapılması bekliyor. İddialara göre Death Stranding oyunun fagmanı yayınlanacak. Ancak şüphesiz en çok merak edilen ve beklenen oyun The Last Of Us Part 2. Çıkan bu son haberler The Last Of Us: Part 2 oyun severlerle buluşma tarihini fragram ile beraber duyurulabilir.

İlginizi Çekebilir  Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Açıklandı: Türkçe Altyazı İle Geliyor

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz