Garth Ennis’in çok sevilen çizgi romanından uyarlanan The Boys dizisi yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gördü. Süper kahraman dünyasına eleştirel bakışı nedeni çizgi roman filmlerine boğulduğumuz bu dönemde tüm izleyicilere iyi geldi. Dizinin yayınlanmasının üzerinden yalnızca iki hafta geçmesine rağmen Amazon Prime’ın en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başardı.

Dijital yayın platformları arasında zirveye çıkmayı planlayan Amazon Prime başarılı dizileri ile adından söz ettirmeye başladı. Platformun şuan için en gözde işi  konumundaki The Boys, aynı zamanda izleyicilerden en olumlu eleştiri alan Amazon dizisi olmayı da başardı.

The Boys beklenenden çok daha büyük bir başarı yakaladı

The Boys

Amazon Studios’un en tepesindeki isim Jennifer Salke yaptığı açıklamada, Garth Ennis’in çizgi romanından uyarlanan dizisinin tahmin ettiklerinin çok ötesinde bir performans gösterdiğini belitti. Salke ayrıca dizinin  İki hafta gibi kısa bir sürede Amazon Prime Video’nun en çok izlenen yapımlarından biri olduğunu söyledi. Yakın zamanda merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi  dizisini yayınlama ya hazırlanan Amazon bizleri orta dünyaya götürene kadar en popüler dizisi The Boys olacaktır.

The Boys ilk henüz izleme fırsatı yakalamayıp yalnızca fragmanına göz attıysanız süper kahraman dizisi gibi gelebilir. Süper güçlere sahip karakterler olduğu doğru ancak bu dizi alt metni ve işlediği konu ile yalnızca bir süper kahraman dizisi olmaktan çok öte.

Sekiz bölümden oluşan ilk sezonun yayınlanan dizinin ikinci sezonu izlenme oranlarına bakarsak kesinlikle onaylanacaktır. Eğer dizi tüketen biriyseniz mutlaka The Boys’u asla kaçırmamalısınız.

İlginizi Çekebilir  Yeni Games of Thrones Dizisi Duyuruldu: House of the Dragon

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz