Yeni filmi Terminator: Dark Fate Kasım ayında vizyona girecek olan terminatör serisi için yepyeni bir oyun duyuruldu. PC, Xbox One ve PlayStation platformları için çıkacak oyununu ismi “Terminator: Resistance” olarak açıklandı.

Dünyanın en popüler bilim kurgu serilerinden biri olan Terminatör’ün yeni oyunu Reef Entertainment ve Teyon ortaklığında geliştirildi. Terminator: Resistance, serisinin ikinci ve en iyi filmi olan Terminator 2: Judgment Day’ın 30 yıl sonrasında geçecek. Özgün bir senaryoya sahip olacak oyun serinini tüm filmlerinde bolca anlatılan  gelecekteki büyük savaşı konu edinecek.

Terminator: Resistance bizi gelecekteki savaşa götürecek

Oyunda Jacob Rivers isimli Resistance Pacific Division askerini kontrol ederek acımasız Yapay zeka SKYNET’den gelen saldırıları bertaraf etmek için var gücümüzle savaşacağız. T-800 gibi serinini filmlerinden gördüğümüz robotlara karşı savaşacağımız Terminator: Resistance oyununda bazı RPG ögeleri de yer alacak. Karakter geliştirme seçeneği sayesinde yönettiğimiz karakterin yeteneklerini dilediğimiz gibi belirleyebileceğiz.

Terminator: Resistance

Oyun, Avusturalya ve Avrupa’da 15 Kasım tarihinde, Kuzey Amerika bölgesinde ise 3 Ararlık Tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulacak. Haberimizi bitirmeden Terminator hayranları için bir hatırlatma yapalım. Terminator: Dark Fate 1 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz

Oyun ile ilgili daha fazla bilgiyi Buradaki bağlantıyı kullanarak resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Marvel's Avengers Oynanış Videosu İle Huzurlarınızda

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz