James Cameron’un yapıcılığını üstlendiği yeni Terminatör filmi için geri sayım devam ediyor. Doğrudan ikinci filmin devamı olacak yapım eski kadroyu da büyük ölçüde bir araya getirecek. Terminator: Dark Fate için yeni bir fragman yayınlandı.

O dönem ismi pek bilinmeyen James Cameron isimli yönetmenin Terminatör isimli filmi 1984 yılında vizyona girdi. Ortalama hatta ortalamanın altında bir bütçeye sahip bilimkurgu filmi oldukça beğenilmişti. Ancak Cameron tam olarak tüm istek ve fikirlerini filme aktaramadığını düşünüyordu. Çok daha iyisini yapabilirdi. Altı yıl sonra 1991 yılında devam filmi Terminator 2: Judgment Day vizyona girdi. Cameron bu kez tüm fikirlerini filme aktarabilmişti. İlk filmin çok ötesine geçen yapım, hem sinema tarihine geçti, hem de senaryosu ve sahneleri ile sonsuza kadar hayatımızın bir parçası oldu.

Terminator: Dark Fate yeni fragmanı

Terminatör’ün pek çok devam filmi çekildi. Bazı istisnalar hariç hiçbiri için “iyi” demek mümkün değil. Devam filmlerinin hiç birinde James Cameron imzası bulunmuyor. Yönetmen ilk büyük eserini yeniden diriştmen için yeniden yapımcı olarak çalışmaya kara verdiğinde hepimiz heyecanlanmıştık. Daha önce birkaç fragmanı yayınlanan Terminator: Dark Fate’in yeni fragmanı bugün yayınlandı.

Terminator: Dark Fate yeni fragmanı

Terminator: Dark Fate, doğruan ikinci film Terminator 2: Judgment Day filminini devamı niteliğinde. Kinci filmin kadrosunun da büyük ölçüde bir araya getirmiş durumda. yakın zamanda haberini yaptığımız gibi ikinci filmde John Connor’ı canlandıran Edward Furlong kadroya dahil edilmişti. (İlgili haberimize Buradan Ulaşabilirsiniz.)

İlginizi Çekebilir  En iyi Örümcek Adam Filminin Devamı Geliyor! “Spider-Man: Into the Spider-Verse 2”nin Vizyon Tarihi Açıklandı

Filmin yapımcılığını James Cameron’un üstlendiğini söylemiştik. Yönetmen koltuğunda ise Deadpoll filmi ile tanınan Tim Miller oturacak. Filmde yeniden Teminatör rolünde izleyeceğimiz Arnold Schwarzenegger’e Linda Hamilton, Edward Furlong, Mackenzie Davis ve Gabriel Luna eşlik edecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz