Son yıllarda internetin her yanına yayılmış durumda olan ve “UFO Kanıtı” olarak gösterilen video için ABD’den resmi açıklama geldi. Tartışılan UFO görüntüleri için ABD deniz kuvvetleri yetkilisinden çok konuşulacak bir açıklama geldi: “Görüntüler gerçek”

Yaklaşık olarak iki yıl önce internette bir UFO videosu yayınlandı. Bir anda tüm internete video The New York Times gibi saygın basın kuruluşlarında bile yer almıştı. UFO meraklılarının çok iyi bildiği gibi videoda küçük bir karartı vardı. Karartının UFO (Tanımlanamayan Uçan Obje) olduğu ve görüntülerinde ABD Deniz kuvvetlerinde görevli bir pilot tarafından kayıt edildiği iddia ediliyordu.

UFO görüntüleri

Video ile ilgili tartışma o günden beri aralıksız olarak devam ediyor. Tartışmalar, istihbarat sitesi olan The Black Vault ABD deniz kuvvetlerinden Joseph Gradisher yaptığı açıklama ile yeniden alevlenmiş durumda. Yetkilinin yaptığı açıklamaya göre görüntüler gerçek ve ABD deniz kuvvetleri gerçekten tanımlanamayan uçan cisim ile karşılaştı.

Açıklamada bulunan ABD Donanma sözcüsü Joseph Gradisher, videoda görünen cismin UFO olduğunu doğrulamıyor ancak görüntülerdeki nesnenin ne olduğunu bilmediklerini belirtiyor. Joseph Gradisher yaptığı açıklamaya göre ABD Deniz kuvvetleri daha öncede bu videoya benzer pek çok görüntü ve fotoğrafın kayıt edildiğini ancak hiç birinin kamuoyu ile paylaşılmadığını belirtiyor. Gradisher, diğer videolardaki görüntülerinde UFO olduğunu teyit etmiyor ancak tanımlanamayan cisim olduklarını belirtiyor.

Tartışmalara yol açan UFO görüntüleri aşağıdaki videoda açıklamaları ile bulunuyor

İlginizi Çekebilir  Hubble Teleskobu ile K2-18b İsimli 110 Işık Yılı Uzaktaki Gezegende Su Keşfedildi

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz