Star Wars’ın son üçlemesinin final filmi uzun zamandır bekleniyordu. Hayranları için güzel haberlerimiz var. J.J. Abrams tarafından yönetilen Star Wars: The Rise of Skywalker’ın ikinci fragmanı Disney’in D23 etkinliğinde yayınlandı.

Star Wars efsanesinin üçün ve şimdiye kadarki son üçlemesinin büyük finali olan Star Wars: The Rise of Skywalker hayranları tarafından uzun zamandır merakla bekleniyor. Filmin ikinci fragmanı disney’in resmi hayran kulübünün düzenlediği D23 Expo etkinliği dahilinde yayınlandı.

Star Wars: The Rise of Skywalker ikinci fragmanı

Star Wars resmi YouTube kanalında yayınlanan fragman, eski filmlerin ikonik sahneleri ile başlıyor. Filmin konusu hakkında pek ipucu vermeyen fragmanın son kısmında ise yeni filmin sahnelerini görüyoruz. Epik sahnelerde dolu fragmanın en dikkat çekici noktası olarak Rey’in yeni ışık kılıcını kullanırken gördüğümüz sahne.

Star Wars: The Rise of Skywalker İkinci Fragmanı

Üçlemenin bir önceki filmi The Jast Jedi başarılı gişe rakamlarına sahipti. Rian Johnson tarafından yönetilen film her nekadar gişede başarılı olsada Star Wars hayranları tarafından beğenilmemişti. Uzun süredir Star Wars hayranı olan insanlardan bazıları filmin Star Wars ile alakası olmadığını ve evreni tamamiyle bozduğu düşüncesindeydi. Amerika’da bulunan bazı hayranlar dizinin Star Wars resmi Canon’undan çıkartılması için çalışmalar yaptılar. Jast Jedi nedeni ile umudunu yitirmiş olan bazı hayranların son film ile evrenin birazda olsa düzelmesi için umutları mevcut.

Star Wars’ın Spin-of filmleri Solo: A Star Wars Story ve Rogue One a Star Wars Story, Last Jedi kadar kötü görünmese de tam olarak hayranların istediğini verememişti. Disney’in en önemli markalarından biri olan Star Wars bu filmler nedeni ile oldukça ivme kaybetti. Şirket bu Rise of Skywalker filmi ile markasını yeniden toparlamayı umuyor.

İlginizi Çekebilir  A Trip to the Moon, Her Şeyi Başlatan Film
Star Wars: The Rise of Skywalker İkinci Fragmanı

Daisy Ridley, Oscar Isaac, John Boyega, Kelly Marie Tran, Adam Driver, Mark Hamill ve Carrie Fisher gibi isimlerden oluşan sağlam bir kadrosu olan Star Wars: The Rise of Skywalker filmi 20 Ararlık 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz