E3 2019 fuarının açılışı yeni Star Wars oyunun tanıtımı ile başladı. Tanıtımının yanı sıra Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun 15 dakikalık  oynanış videosu da yayınlandı. Son oyunlarından memnun olmayan hayranları yayınlanan bu video ile yeniden heyecanlandırmak isteyen EA bu isteğini gerçekleştirmiş gibi duruyor.

Son olarak Apex Legends oyununu geliştiren ve FPS türünün yaratıcılarından sayılan Respawn Entertainment’ın geliştirdiği Jedi Fallen Order merakla beklenen oynanış videosu yayınlandı. Oyun ile alakalı olarak en çok merak edilen oynanış mekanikleri de açıklanmış oldu.

Fallen Order Kaliteli bir Oynanış Vaad Ediyor

Jedi Fallen Order’da son dönemde pek çok oyunda gördüğümüz gibi oldukça yavaş bir oynanış tercih edilmiş. God of War ve Last of Us gibi kaliteli ve iyi bir hikaye deneyimi sunacağını belli ediyor. Mekanıl elbette bununla bitmiyor. Star Wars2ın meçhur Force mekanığı de oyuna dahil ediliyor. Oyun Order 66 olayının hemen sonrasında geçiyor.

Son dönemlerde çıkan Star Wars oyunlar senaryo odaklı olmuyordu. Fanların ve oyun severlerin pek hoşlanmadığı bu durum Jedi Fallen Order ile son bulacak. Respawn Entertainment, oyunun senaryo odaklı olacağını ve yeni geliştirdikleri oyunu oyuncuların ve Star Wars hayranlarının isteklerine göre geliştirdiklerini belirtti.

Tüm bunların haricinde tanıtımda oyunda gizlilik mekaniklerine de yer verildiği belirtildi. Ayrıca oyunda pek çok düşman ve boss bulunacak. Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu 15 Kasım 2019 tarihinde oyunseverler ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Need for Speed Yeni Oyunu İçin Geri Sayım Başlattı

Bunun haricinde gizlilik mekaniklerininde yer aldığı oyunda ayrıca bizleri birbirinden zorlu düşmanlar ve boss’lar bekliyor. Son olarak 15 Kasım 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan yeni Star Wars oyununun bugün yayınlanan 15 dakikalık oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz