Atılgan’ın efsane kaptanı Jean Luc Picard’ın son sez dümene geçeceği Star Trek: Picard dizisinin yayın tarihi resmi olarak açıklandı. ABD’de CBS kanalında İngiltere’de ise Amazon Prime Video’da yayınlanacak dizinin yeni bir fragmanı da yayınlandı.

Emri ile peşinde evrenin bilinmeyen noktalarına gitmeye hazır olduğumuz kaptanımız Picard’ın yepyeni macerası için geri sayın resmen başladı. efsane kaptanın dizisini izlemek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek. Star Trek: Picard 23 Ocak 2020 tarihinde bilim kurgu hayranları ile buluşacak. Kaptan Picard rolünde yeninden Patrick Stewart’ın izleyeceğimiz dizinin yeni bir fragmanı da yayınlandı

Star Trek: Picard dizisinin yeni fragmanı

1987 ve 1944 yılları arasında yayınlanan ve bilim kurdu türünün en iyi örneklerinden biri sayılan Star Trek: The Next Generation’ın kaptanı Jean Luc Picard’ın son macerasını izleyeceğimiz dizi uzun zamandır bekleniyordu. CBS bugün dizi için geri sayımı resmen başlattı. Yapım, Star Trek: The Next Generation dizisinden tam 20 yıl sonrasını anlatacak. Emekliliğini aile işi olan bağcılık ve şarap üretimi ile geçiren Picard’ın sakin hayatı gizemli bir kadının karşısına çıkması ile değişir. Kaptanımız kadına yardım etmek için kendine yeniden bir maceranın içerisinde bulur.

Star Trek: Picard

Kaptanımızın yeni macerasını Amerika Birleşik Devletlerinde CBS kanalında, İngltere’de ise Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Türk bilim kurgu hayranları uzun süredir bekledikleri bu diziyi yasal yollardan izleyebilecek mi henüz bilmiyoruz. Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi olan Star Trek’in yeni dizisinin Türkiye yayın haklarını büyük ihtimal bir kurulu alacaktır.

İlginizi Çekebilir  Netflix Witcher Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Engage!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz