Hitman, Tomb Raider ve Final Fantasy gibi efsane serilerin geliştiricisi Square Enix son olarak karşımıza Marvel’s Avencers oyunun duyurusu ile çıkmıştı. Yakın zamanda başlayacak Gamescom fuarına katılacağı bilinen şirket bir açıklama yaparak Gamescom 2019 fuarına getireceği oyunları duyurdu. Square Enix Gamescom 2019 fuarına hangi oyunları getireceği haberimizde ancak merak edenler için haberimizin başında söyleyelim; evet, Marvel’s Avengers tanıtımı yapılacak oyunlar arasında var.

Almanya’nın Köln kentinde gerçekleşecek Gamescom 2019 fuarı 20 Ağustos tarihinde başlayacak. 20 ile 24 ağustos tarihinde devam edecek fuarda en yoğun ilgiyi Square Enix standı göreceğe benziyor. Henüz çıkmamış oyunlar ve şuan piyasada bulunan bir çok oyunu ile fuara dahil olacak şirket, Standını ziyaret edenleri oldukça memnun edeceğe benziyor.

Square Enix, gençler arasında çok sevilen oyunu Life is Strange 2’nin dördüncü bölümü olan Faith’in fragmanını yayınlayacak. Ayrıca Marvel’s Avengers oyunu ilk kez Gamescom fuarında oyuncuların denemesi için açılacak. Tüm bunların yanında şirketin yepyeni bir oyun duyuracağı iddiaları var.

Square Enix Gamescom 2019

Square Enix Gamescom 2019 fuarına getireceği oyunlar

  • Marvel’s Avengers (PS4)
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC)
  • Final Fantasy VII Remake (PS4)
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC)
  • Kingdom Hearts III (PS4, Xbox One)
  • Life is Strange 2 (PS+, Xbox One, PC)

Gamescom 2019 fuarı 19 Ağustos tarihinde başlayacak ve 24 ağustos tarihine kadar sürecek. Saat 21:00’da başlayacak fuarı Youtube üzerinden canlı izleyebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir  Uncharted Filmi, Oyunun Hikayesinden Farklı Olacak

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz