2012 yılında piyasaya çıkan Journey diğer oyunlar gibi değildi zaten öyle bir amacı da yoktu. Oyunu, Sanatsal görselleri nedeni ile sadece izlemek bile büyük keyif veriyor ama oynamanın size kattıkları tarif edilemez. Çıktığınız yolculuk bittiğinde keşke biraz daha uzun sürseydi dedirten Journey iOS için çıktı.

Thatgamecompany 2012 yılının Mart ayında PlayStation 3 için sessizce bir oyun piyasaya sürdü. Adeta bir sanat eseri gibi tasarlan oyunun iyi olan yanı yalnızca bu değildi. Oynayanları hiç bitmesini istemedikleri bir yolculuğa çıkartıyordu. Oyun işte bu yüzden çok sevildi. PlayStation 4 ve PC platformlarına da çıkan oyun sessiz yolculuğunu bugüne kadar sürdürdü.

Journey iOS platformunda sessiz yolculuğunu sürdürecek

Journey iOS

Bugün itibari ile Journey iOS platformuna geldi. 34.99 TL etiket fiyatı ile çıkış yapan oyun, iPhone ve iPad’lerde sorunsuz çalışıyor. Dokunmatik ekranlarda nasıl oynanacağına dair endişesi olanlar için belirtelim. Oyun şuanda sorunsuz çalışıyor. Buraya tıklayarak Apple Store üzerinden oyunu satın alabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonu olanlar üzülmesin. Journey, yakında Android platformuna da çıkacaktır.

Oyunun iOS platformundaki açıklaması;

Sırlarını keşfetmek için harabelerin üzerinde süzülüp çölleri aşarken Journey’in kadim ve gizemli dünyasını keşfet. İster kendi başına oyna, ister dost bir gezginle oyna ve bu engine dünyayı onunla birlikte keşfet. Çarpıcı görsellerin ve Grammy adayı gösterilmiş bir müziğe sahip olan Journey, eşi benzeri olmayan nefes kesici bir deneyim sunuyor.

İlginizi Çekebilir  eFootball PES 2020 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz