Shameless 10.sezon

ABD’li yayın kanalı Showtime, Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nde gerçekleştirilen bir etkinlikte yeni sezonda yayınlanacak dizileri hakkında bilgi verdi. Kidding ve Ray Donovan dizilerinin yeni sezonları ile ilgili bilgi paylaşan kanal, Shameless 10.sezon yayın tarihini de resmi olarak açıkladı.

Utanması olmayan Gallagher ailesinin maceralarını izlemeyi seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. Showtime,  Shameless 10.sezon yayın tarihini resmi olarak açıkladı. Ne kadar kötü olursalar olsunlar yine de onlar benim ailem diyerek herkese kol kanat geren Fiona yeni sezonda olmayacak. Onu yerine işleri düzeltmenin Debbie ve berduş Frank’e kalacağı 10. Sezon 3 kasın 2019’da hayranları ile buluşacak. Doğrusu, Fiona’sız nasıl hayatta kalacaklar merak ediyoruz.

Shameless 10.sezon açıklamasının yanında Ray Donovan ve Kidding ile ilgili açıklamalarda yapıldı

Showtime, Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nde gerçekleştirilen etkinlik sırasında yalnızca Showtime ile ilgili açıklamalarda bulunmadı. Kanal ayrıca Ray Donovan ve Jim Carry’nin başrolünde yer aldığı Kidding dizisinin ilgili merak edilen konulara açıklama getirildi.

Liev Schreiber’in başrolünde olduğu Ray Donovan 7. Sezonu ile ekranlara dönecek. Showtime’in en çok izlenen yapımlarından biri olan dizinin yedinci sezonu resmi olarak onaylandı. Henüz yayın tarihi açıklanmayan yapım en erken 2019 yılının son aylarında yayınlanacaktır.

Shameless 10.sezon

Kidding dizisi ile ilgili güzel haberler var. Ünlü komedyen Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı yapım, çocuk programları yapan Jeff Pickles’ın hayatını ele alıyor. İlk sezonu ile iyi bir izlenme oranı yakalayan dizi eleştirmenlerden de olumlu puanlar almıştı. Dizinin ikinci sezonu 10 Kasım 2019 tarihinde sevenleri ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Showtime’da Yayınlanacak Halo Dizisinin Kadrosu Açıklandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz