Netflix’in tüm dünyada büyük beğeni ile izlenen dizisi Narcos oyun oluyor. PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapacak oyunun ismi Narcos: Rise of the Cartels olarak belirlendi.

Dünyanın en ünlü uyuşturucu tüccarlarından olan Pablo Escobar’ın yükseliş ve imparatorluğunun çöküşünü anlatan Narcos dizisi Netflix’in en popüler yapımlarından biri oldu. Son sezonları beklenen kadar kaliteli olmasa bile Escobar2ın hikayesini anlatan ilk iki sezonu dizi tarihindeki yerini almış durumda. sevilen dizi şimdide sıra tabanlı taktik strateji oyunu ile yeniden karşımıza çıkacak.

Narcos: Rise of the Cartels fragmanı

Rise of the Cartels, dizinin ilk sezonu konu edinecek. İlk sezonda Amerikalı DEA ajanları artan uyuşturucu ticaretini araştırmak için Kolombiya’ya gidiyor ve Escobar imparatorluğu ile amansız bir mücadeleye girişiyorlardı. Yeni oyunda istersek Pablo Escobar’ın tarafından olarak imparatorluğumuzu korumaya çalışacağız, istersek DEA ajanı Steve Murphy tarafında olup kartelle mücadeleye girişeceğiz.

Narcos: Rise of the Cartels’de dizide Pablo Escobar rolünü üstlenen Wagner Moura ve DEA ajanı Steve Murphy’i canlandıran Boyd Holbrook yer alıyor. iki ana karakterin dışında El Mexicano, Pena, Primo gibi popüler dizilerden tanıdığımız pek çok karakter yer alacak. Her karakterin kendine özgü yetenekleri olacağını belirtelim.

Narcos oyun, Narcos: Rise of the Cartels

Oyunun çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı ancak bu yılın son ayında çıkış yapabileceği düşünülüyor. Oyun, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintento Switch platformlarında oyun severler ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Pokemon Masters Oyunu ile ilgili Yeni Detaylar Paylaşıldı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz