SCOOB

Yılların eskitemediği efsane çizgi film Scooby-Doo yepyeni bir animasyon filmi ile dönüyor. SCOOB ismi verilen yeni filmin ilk fragmanı paylaşıldı. Seslendirme kadrosunda birbirinden ünlü oyuncunun yer aldığı film oldukça eğlenceli görünüyor.

Scooby-Doo’yu en son 2002 yılında vizyona giren Scooby-Doo ve 2004 yılında vizyona giren devam filmi Scooby-Doo 2 – Canavarlar Kaçtı ile izlemiştik. İki filminde iyi olduğunu söyleyemeyeceğiz ancak Scooby-Doo çizgi filmini izleyen herkes tekrar sinema salonunda izlemek isteyecektir. Sizde çocukluğunuzda bu sevimli köpek ve arkadaşlarının maceralarını çok sevdiyseniz güzel bir haberimiz var. 15 yıl sonra yeniden sinema salonlarına dönüş yapacak Scooby-Doo’nun yeni filmi SCOOB’dan ilk fragman geldi.

Warner Bros, geçtiğimiz aylarda Scooby-Doo’yu yeniden sinema salonlarında göreceğimizi duyurmuştu. şirket vizyon tarihine çok az bir zaman kala SCOOB filminin ilk fragmanını yayınladı. Fragmandan anlaşıldığı kadarı ile çizgi filmindeki gibi eğlence dolu dakikalar bizleri bekliyor.

SCOOB ilk fragmanı:

SCOOB fragmanı bizleri hikayenin en başına Scooby ile Shaggy’nın ilk tanıştıkları döneme götürüyor. Sonrasında ise ekipleri ile birlikte kendilerini oldukça esrarengiz bir olayın ortasında buluyorlar.  

İlk olarak 1969 yılında Hanna-Barbara tarafından yapılarak Amerika Birleşik Devletleri’nin ABC kanalında yayınlana çizgi dizi Scooby-Doo, o günden beri aralıklarla devam ediyor. Bir grup genç dedektif ve sevimlik köpekleri Scooby-Doo, gizemli olayları araştırıyorlar. Nerede ise tüm bölümlerini bu şekilde özetleyebilsek bile Scooby-Doo kendini izletmeyi başarıyor.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Endgame, Avatar'ı geçerek En Çok Hasılat Yapan Film Oldu

SCOOB filminin seslendirme kadrosu da bir hayli geniş. Scooby-Doo karakterini Frank Welker seslendiriyor. Shaggy’e ise Will Forte sesi ile can veriyor. Bu iki isme Zac Efron, Gina Rodriguez ve Amanda Seyfried eşlik ediyor. Yönetmenliğini Tony Cervone’nın yaptığı film 2020 yılının yaz aylarında sinema severler ile buluşacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz