Samsung, şirketin en yeni amiral gemisi olacak Galaxy Note10’un tanıtılacağı Unpacked etkinliğinin nerede, hangi tarihte gerçekleştirileceğini açıkladı. Galaxy Note10 5G desteği ile çok iddialı.

Galaxy Note10 tanıtımı 7 Ağustos’da

Akıllı telefon sektörünün lideri Samsung, son derece sade ve her şeyi özetleyen bir davetiyeyle birlikte Galaxy Note10 lansman etkinliğini duyurdu. S Pen’in görüldüğü davetiyede S Pen’in altına konumlandırılmış bir kamera lensi de görmek mümkün. İlk bakışta bir ünlem işaretini anımsatan davetiyede başka bir detayın bulunmadığını da belirtelim.

Şu an için Note10 hakkında bilinenleri kısaca hatırlatmak gerekirse cihazda Samsung Galaxy S10’da gördüğümüz gibi ekrandaki deliğin içerisine yerleştirilmiş bir kameranın olacağı söyleniyor. Galaxy Note10’un bu kamerayı telefonun sağ üst kısmında değil, merkezinde bulunduracağı da elimize geçen bilgiler arasında. Bu zamana kadar gelen en büyük söylentilerden biriyse Samsung’un Galaxy Note10’u 6,28 ve 6,75 inç olmak üzere iki farklı boyutta çıkaracak olması. Samsung iki model için de 5G destekli sürümler tanıtabileceği için toplamda 4 farklı cihazın tanıtılması muhtemel.

Samsung’un Unpacked etkinliğinin odak noktası herne kadar Galaxy Note10 gibi görünse de aslında akıllarda çok daha büyük bir soru bulunuyor. Tanıtımıyla büyük bir hayran kitlesi edinen ancak çıkışından sonra ekranındaki sorunlar sebebiyle siparişi durdurulan Galaxy Fold’un bu etkinlikte tekrar duyurulup duyurulmayacağı bilinmiyor. Şu an için en çok merak edilen konular arasında bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Apple Podcast Yayınları için Yeni Kategoriler Ekledi.

Son olarak geçtiğimiz yaz Galaxy Note9 ile birlikte duyurulan ancak hiçbir haber alınamayan Galaxy Home hoparlörünün de bu etkinlikte ortaya çıkması bekleniyor.

Samsung’un yeni amiral gemisini tanıtacağı ve uzun süredir beklenen katlanabilir akıllı telefonunu tekrardan tanıtacağı düşünülen Unpacked etkinliği, 7 Ağustos tarihinde, saat 23.00’da, New York’ta yer alan Barclay’s Center’da gerçekleşecek. Gelişmeleri yakından takip etmek için bizi takipte kalın.

Kaynak: WebTekno

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz