Çıkışı tam bir yılan hikayesine dönen Samsung Galaxy Fold, ekranında çıkan sorunlardan dolayı ertelenmişti. Yapılan açıklamalara göre katlanabilir akıllı telefon test aşamasında bulunuyor.

Samsung CEO’su : Galaxy Fold test aşamasında bulunuyor!

Yurt dışında verdiği röportajda kendisine sorulan bazı soruları yanıtlayan Samsung CEO’su DJ Koh, Galaxy Fold ile ilgili birkaç detaya da değindi. Sorunu anlamak için temele indiklerini belirten Koh, Fold modellerinin şu an test aşamasında bulunduğunu belirtti. Yaklaşık 2,000 adet cihazla yapılan bu test, modellerde hata payı olmaması için sıkı denetimler içeriyor.

Bununla birlikte kendisine sorulan yeni modelin çıkış tarihi sorusunu da yanıtlayan Koh, bunun için henüz erken olduğunu ve çok az bir zamana daha ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Son zamanlarda neler yaşanmıştı?

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Display Başkan Yardımcısı Kim Seong-cheol, modelde bulunan pek çok ekran sorununun üstesinden geldiklerini belirtmişti. Modelin satışa sunulmasının ardından pek çok kişinin gözdesi haline geleceğini de belirten Kim Seong-cheol, modelin satışa sunulmaya hazır olduğunu söylemişti.

Kaynak: ShiftDelete.net

İlginizi Çekebilir  Honor Uygun Fiyatlı Yeni Cihazını Tanıttı, İşte Honor 20s Özellikleri ve Fiyatı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz