Yakın zamanda yeni tableti Galaxy Tab S6’yı tanıtan Samsung, yeni bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy Book S ismi verilen yeni dizüstü bilgisayarın ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung, dizüstü bilgisayar piyasasından vazgeçemiyor. Şirket, geçen yıl piyasaya çıkarttığı Windows işletim sistemine sahip Galaxy Book2’den istediği verimi alamamıştı. Kore devi bu yılda Galaxy Book S isminde yeni bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy Book S’in basın fotoğrafları sızdırıldı.

Samsung Galaxy Book S sade ve şık tasarıma sahip

Galaxy Book S’i pek çok açıdan görebildiğimiz fotoğraflar yeni dizüstü bilgisayar hakkında fikir edinmemizi sağlıyor. Galaxy Book s, hem tablet hemde dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilir bir bilgisayardı. Galaxy Book S, öncül modelinin aksine standart bir dizüstü klavyesine sahip bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca yeni bilgisayar sadece şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Fotoğrafları incelediğimizde cihazın sol tarafında bir adet USB-C portu görünüyor. Ancak 1 adet USB-C potu olduğunu düşünmek yanlış olur çünkü elimizde sağ tarafının görseli yok. Büyük ihtimal sağ tarafta birden fazla USB portu olacaktır. UBB-C portunun hemen yanında kulaklık ve güç girişi olduğunu görebilirsiniz.

Galaxy Book S

Resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen sızan bilgilere göre cihaz güçlü bir donanım il gelecek. Sızan bilgilere göre dizüstü bilgisayarın donanım özellikleri; Snapdragon 855 işlemci ve 8 GB RAM. Ayrıca bilgisayar işletim sistemi olarak Windows 10 kullanacak. Bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak dizüstü bilgisayar ile alakalı resmi olarak hiçbir açıklama gelmedi. Ancak basın için hazırlanmış görsellerin sızdığını düşünürsek Samsung‘un resmi açıklamanın yakın zamanda yapılacağını söyleyebiliriz

İlginizi Çekebilir  Orta Segment İçin Üretilen Samsung Galaxy A20s Duyuruldu. İşte özellikleri

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz