Samsung kullanıcılarını sevindirecek bir açıklama daha yaptı. Bu yıl Unpacked etkinliğinde Galaxy Note 10, Galaxy Note 10+, Galaxy Book S, Galaxy Tab S6 gibi türlerinin amiral gemisi yeni ürünlerini tanıttı. Teknoloji meraklıları tüm bu cihazlardan memnun kaldı ancak yeni duyuru oyuncuları oldukça sevindirecek. Samsung Discord ile anlama yaptığını açıkladı. Anlaşmaya göre online mobil oyun oynarken Discord  sayesinde arkadaşlarımızda sohbet edebileceğiz. Özellik şuan için yalnızca Galaxy Note 10’da kullanılabilecek.

Samsung Discord ile anlaşarak rakiplerinden bir adım öne geçti.

Son yıllarda sunduğu hizmet ve kolaylıklar nedeni ile özellikle oyuncular arasında en çok kullanılan Chat uygulaması olan Discord artık mobil oyunlar esnasında da iletişim kurmamızı sağlayacak. Samsung ile Discord arasında yapılan anlaşmaya göre uygulama Samsung’un Game Launcher’ine entegre edilecek. Oyunu çalıştırdığınızda ek bir uygulama çalıştırmaya gerek duymadan sohbete başlayabileceksiniz böylece performans kaybı olmayacak. Yani artık PUBG mobile oynarken bir yandan ekip arkadaşlarınızla sorunsuz şekilde sesli olarak konuşabileceksiniz. Böylece Mobil oyunların en büyük eksiklerinden biri giderilmiş olacak.

Samsung Discord ile anlaştı

Samsung bu hamlesi ile mobil oyuncularını yanına çekecek gibi görünüyor. Her zaman donanım olarak en güçlü telefonlar listesinde yer alan cihazlara sahip olmasına rağmen Gamerlar tarafından rakipleri kadar tercih edilmiyordu. Elbette bunun nedeni telefonun doğrudan oyun için tasarlanmamış olması. Samsun bu eksiğini yaptığı anlaşma ile tolere edilir kılacaktır.

İlginizi Çekebilir  eFootball PES 2020 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Yakın zamanda Xiaomi Black Shark 2 Proi Asus ise ROG Phone 2 cihazlarını tanıttı. Tanıttılar ve bu iki cihaz şuan için en iyi gamer telefonu olmaya aday. Ancak Samsung bu hamlesi ile iki rakibini kolaylıkla geride bırakabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz