Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 üstün donanım özelliklerin yanı sıra fiyatıyla da uzun süre konuşulmuştu. Özellikle ülkemizdeki vergilendirme sistemi nedeni ile ortama 10 bin Türk lirasına satılan akıllı telefondan iyi bir haber var. Gelen bilgilere göre Samsung, uygun fiyatlı Galaxy Note 10 piyasaya sürebilir.

Her yeni çıkan amiral gemisi modeli ile akıllı telefon fiyatları biraz daha yükseliyor. Şuan itibari ile sağlam bir amiral gemisi cihaz almak istediğimizde yaklaşık 10 bin lira harcamamız gerekiyor. Hal böyle olunca bu telefonlara sahip olmak oldukça zor. Bu durum yalnızca kullanıcıları değil üreticileri de etkiler halde. Satışları azalan şirketler konu ile ilgili olarak yeni stratejiler geliştiriyor.

Uygun fiyatlı Galaxy Note 10 çok yakında gelebilir

uygun Fiyatlı Galaxy Note 10

Samsung, Galaxy S10 serisinde yaptığı gibi donanım biraz daha düşük ve fiyat olarak da daha uygun olan E serisi çıkartmıştı. Güney Koreli teknoloji devi, olunlu geri dönül olduğu E serisi konseptini yeni amiral gemisi Galaxy Note 10’için uygulamayı düşünüyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre; Samsung SM-N770F ismi verilen yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note 10’un daha uygun fiyatlı modeli olabilir. Bu yeni modelin isminin tıpkı Galaxy S10’un uygun fiyatlı modeli olduğu gibi Galaxy Note 10e veya Galaxy Note 10 Neo olarak piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Galaxy Note 10, ülkemizde şuan için 9.899 Türk lirası fiyat etiketi ile satılıyor. Galaxy Note 10+ modeli ise tam 11.399 Türk lirası fiyat etiketine sahip. akıllı telefon yurt dışında ortalama olarak 1000 dolar fiyatta satılıyor. Samsung’un çıkartacağı E sürümleri ile bu fiyat 7.000 – 8.000 Türk lirası seviyesine çekilebilir.

İlginizi Çekebilir  Apple, iPhone 11 Türkiye Fiyatını Açıkladı!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz