Rockstar Games’in yıllar süren bekleyişin ardından piyasaya sürdüğü Red Dead Redemption 2 PC için geliyor. Grafikleri ve hikayesi ile oynayanlara inanılmaz bir vahşi batı deneyimi yaştan RDR 2’yi 5 Kasım’dan itibaren bilgisayardan oynayabileceksiniz.

Red Dead Redemption efsanesinin devamı olan ve Rockstar Games’in bugüne kadar yaptığı en büyük olun Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmüştü. Hikayesi, grafikleri, atmosferi ve oyunda yer alan atların “malum” organlarının soğuğa karşı verdiği tepki ile akıllara kazınan oyun sonunda PC platformu için yayınlanıyor.

Red Dead Redemption 2 PC için 5 Kasım’da geliyor

Oyun, Rockstar Games’in yakın zamanda hizmete sunduğu Rockstar Games Launcher aracılığı ile 9 Ekim’de ön siparişe açılacak. 22 Ekim tarihine kadar ön sipariş verenler için iki adet Rockstar oyunu hediye edilecek. Hediye edilecek oyunu Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition, Max Payne 3: The Complete Edition gibi birbirinden güzel oyunlara arasından seçerek belirleyeceksiniz. Oyunu 5 Kasım tarihinden itibaren PC’den oynayabileceğiz.

Red Dead Redemption 2 PC

Rockstar Games Launcher üzerinden verilerin ön şipariş verenlere oyunun özel sürümlerine ücretsiz yükseltme imkanı sunulacak. Ayrıca Special Edition ile Ultimate Edition’ın sürümleri için özel indirimlere sahip olacaklar. Oyunun Rockstar Games Launcher haricinde 23 Ekim tarihinden itibaren Humble Store, GameStop, Greenman Gaming ve Epic Games Store’da ön siparişe açılacak. Red Dead Redemption 2 PC versiyonu Steam’de aralık ayında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  PlayStation Plus Ağustos 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Rockstar games ön sipariş verenlere ek hediyeler vermeyi ihmal etmemiş. Ön sipariş verdiğinizde kazanacağınız hediyeler ise şöyle

  • Hikaye modu için savaş atı
  • Hikaye modu için hazine haritası
  • Hikaye modu için ekstra para
  • Red Dead Online için 50 Gold Bar

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz