Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Rockstar Games sonunda kendi dijital oyun mağazasına sahip oldu. Rockstar Games Launcher resmen yayınlandı. Rockstar Games oyun mağazası oyun severler mutlu edecek bir hediye ile birlikte geldi GTA San Andreas Ücretsiz.

GTA San Andreas Ücretsiz

Oyun dünyasının biriciği olan Grand Theft Auto serisinin yaratıcısı Rockstar kendisine ait resmi Game Launcher uygulamasını kullanıma açtı. İsmi Rockstar Games Launcher olarak belirlenen uygulama sayesinde Rockstar bünyesinde çıkan oyunların rahatlıkla satın alabiliyorsunuz. Oyun severleri uygulamayı indirmeye teşvik etmek isteyen Rockstar, Launcher’i indirenlere GTA San Andreas Ücretsiz olarak sunuyor.

Rockstar Games Launcher henüz sadece temek özelliklere sahip

Rockstar Games Launcher, GTA San Andreas Ücretsiz sunuluyor

Dünyanın en çok kullanılan dijital oyun mağazası Steam oyun satışından yüzde 30 pay alıyor. Oyun stüdyoların bu payın yüksek olduğundan uzun süredir şikayetçi. Bu neden ile Blizzard ve Bethesda gibi oyun şirketleri kendi launcher yazılımlarını geliştirerek yayınlamışlardı. Şimdi ise dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Rockstar Games kendine ailt launcherini geliştirdi.

Games Launcher dahilinde şuan toplam yedi adet oyun satışa sunulmuş durumda. efsane Grand Theft Auto serisi ve Bully oyunlarından oluşan listede şirketin Manhunt ve Midnight Club gibi oyunları yer almıyor. Uygulama şuan için yalnızca oyun satın almanıza ve rahatlıkla oynamanıza müsaade ediyor. Arkadaş listesi, mesajlaşma, ve mod desteği şuan için launcher’de bulunmuyor. Ancak bu özellikler kısa sürede eklenecektir.

İlginizi Çekebilir  No Man’s Sky Beyond Güncellemesi Multiplayer Fragmanı Yayınlandı

Sizde Rockstar Games Launcher’ı indirerek GTA San Andreas’a ücretsiz sahip olmak isterseniz Buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz