İlk üç sezonuyla çok dan efsane olan Adult Swim’ın fenomen dizisi Rick and Morty’nin bir yılı aşkın süredir beklenen yeni sezonun duyurusu geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Rick and Morty 4. sezondan ilk fotoğraflar kanalın resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Rick and Morty 4. sezon Kasım ayında başlayacak.

Geçtiğimiz mayıs ayında New York’ta düzenlenen WarnerMedia etkinliğinde yeni sezonun geleceği duyurulmuş birde video yayınlanmıştır. (Haberimize buradan ulaşabilirsiniz) o günden beri en küçük bir açıklama dahil yapılmamıştı. Bu güne kadar. Adult Swim resmi Twitter hesabından sevilen dizinin yeni sezonundan iki adet görsel paylaştı.

Dan Harmon ve Justin Roiland’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin 4. Sezonu ile ilgili paylaşılan görselde yalnızca Rick’i görüyoruz. Görsellerden ilk çıkardıüğımız sonuç hepimizin beklediği gibi dizide yine birbirinden egzotik mekanlar göreceğiz.

İlk görselde pek alışık olmadığımız halde huzurlu görünen Rick, snap sonrası kendini toprak işlerine veren Thanos gibi görünüyor. Dizinin nerede ise her karesinde bir dizi, film yada kitaba gönderme olduğundan görsellerde bile bir gönderme arıyoruz. İkinci görselde bir grup uzaylı savaşçının ortasında görünen Rick yine başını belaya sokmuş gibi görünüyor.

Bir diğer güzel haber ise dizinin 4. Sezonu ile ilgili bilgilerin 19 temmuzda San Diago’da düzenlenecek Comıc-Con’da duyurulacağı. Paylaşılan görsellere ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Rick and Morty, 4. sezon
Rick and Morty, 4. sezon

Eğer Rick and Morty izlemediyseniz çok şey kaçırdınız demektir. Yeni sezonu çıkmadan eski bölümleri izlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca dikkatinizi vererek izlemelisiniz zira her karede dikkate değer ayrıntılarıyla bir dizi bölümünden oldukça fazlasını bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir  Amazon Dizi Sevenler Yeni Bir Hediye Hazırlıyor: "Undone"

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz