Adult Swim’in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, Rick And Morty 4. sezon Kasım ayında yayınlanacak.

Adult Swim’in en sevilen ve her geçen gün hayran kitlesi genişleyen yapımı Rick and Morty 4. sezon kasım ayında hayranları ile buluşacak. New York’ta düzenlenen WarnerMedia sunumunda duyurulduktan sonra resmi Twitter  hesabında yapılan paylaşıldı.

Son sezonunu üzerinden neredeyse 2 yıl gecen dizinin son bölümü Ekim  2017’de yayınlanmıştı. Neredeyse her karesinde dikkat etmemiz gerektirecek kadar ince bir işçiliği olan dizinin sezon aralarının uzun sürmesi oldukça doğal. Zaten diziyi sadece hayal gücü yüksek absürt bölümleri için değil bu detayları içinde sevmiştik.

Dizinin yaratıcısı Dan Harmon’ın ekip ve Adult Swim ile sorun yaşadığı iddia edilmişti. Hatta iddialara göre, yeni sezon birkaç yıl daha ertelenebilir deniyordu. Ancak Adult Swim dedikoduların aksine geçtiğimiz yıl dizinin yaratıcıları  Justin Roiland ve Dan Harmon ile 70 bölümlük anlaşma imzalamıştı.

“Zeki ve yaratıcı senaryo nasıl yazılır” dersi niteliğinde bölümler yapmayı beceren Rick and Morty. Uzun süren bekleyiş ile artan beklentileri karşılayacak mı? Önceki sezonlarına bakarak karşılayacağına dair güvenimiz tam.

Rick And Morty’nin 4. sezonu kasım ayında yayınlanacağı kesinleştiğine göre. kasım ayına kadar eski sezonları gözden geçirmek faydalı olacaktır. İlk kez izleyeceklere tavsiyemiz şudur ki izlerken bol bol durdurup ayrıntıları incelemenizi tavsiye ederiz. Bir diziden beklenmeyecek kadar ayrıntı, gönderme ve mini hikayeler fark edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir  Netflix’e Haziran 2019’da Gelecek Dizi ve Filmlerin Tam Listesi

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz