Realme yeni akıllı telefonu Realme Q’yu yakın zamanda resmi olarak tanıtacak. Şirket Realme Q tasarımını gösteren fotoğrafları tanıtımını beklemeden yayınladı. Çok renkli tasarıma sahip telefon oldukça değişik ve şık duruyor.

Akıllı telefon üreticisi Realme, yeni modeli Realme Q’yu önümüzdeki günlerde tanıtacak. Yeni akıllı telefonun tamamı olmasa bile pek çok özelliği ortaya çıkmış durumda. Şirketin yayınladığı telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağını öğrendik. Alacalı bir renk kullanılan telefon oldukça ilginç ve dikkat çekici duruyor.

Realme Q Tasarımı

Realme Q

Realme’nin daha önce piyasaya sürdüğü telefonlarda da çok renkli desenlere yer vermişti ancak tasarım bu kez oldukça hol olmuşa benziyor. Çin’li şirket desenli tasarımlarını daha çok üst segment ürünlerinde kullanıyor.

Akıllı telefonun altına doğru değişen renkler oldukça havalı görünmesini sağlıyor. Ayroca Premium hisse veren tasarımın ilk resminde mor olan renk alta doğru maviye dönüyor. Diğer cihazda ise yeşil renkten alta inildiğinde maviye dönüşüyor.

Oldukça etkileyici özelliklere sahip olacak akıllı telefon gücünü Snapdragon 712 yonda satinden alacak. Akılı telefon kutusunda 4.035 mAh büyüklüğünde bir batarya ile çıkacak. Alışılmadık ve dikkat çekici tasarım kullanıcılarından nasıl bir tepki alacak henüz bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek remi tanıtım ile cihazın tüm özelliklerini öğreneğiz.

İlginizi Çekebilir  Instagram Hikayelerine Davet Etiketi Ekleneblecek! Düğün Davetiyesine Son

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz