Dayı

Ezel hayranları müjde! Ramiz Karaeski geri dönüyor. Ufuk Bayraktar’ın başrolünde olduğu Dayı: Bir Adamın Hikâyesi filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ezel dizisinin hayranlarını oldukça heyecanlandıracağa benziyor.

Dayı: Bir Adamın Hikâyesi filminin başrolünde Ezel dizisinde Ramiz Karaeski’nin gençliğini oynayan Ufuk Bayraktar başrolde yer alıyor. filmin senaryosunu Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk kaleme almış durumda. Tanıtım filmi iki dakika uzunluğunda ancak film resmi olarak Ezel dizisindeki Ramiz Karaeski’nin hikayesini anlatacağı açıklanmadı. Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın Ezel dizisinde Dayı’nın gençliğini oynamasından dizinin Ramiz Karaeski’nin gençlik yıllarını anlatacağı düşünülüyor.

Dayı: Bir Adamın Hikâyesi tanıtım videosu:

Şuan için filmin Ezel dizisindeki unutulmaz karakter Ramiz Karaeski’nin gençliğini anlatıp anlatmayacağı bilinmiyor. Şuanda yalnızca tanıtım videosu çekilmiş durumda. Filmin çekimlerine Nidan 2020’de başlanacağı söyleniyor. Vizyon tarihi olarak ise 2020 yılının son ayları gösteriliyor. Tanıtım videosunun Ezel dizisinin yapımcısı Ay Yapım’ın YouTube kanalında yayınlanmaması “Ramiz Dayı’nın filmi değil mi?” Sorusunun sorulmasına neden oldu. Aycak şirket resmi bir açıklama yapmadı

Filmin senaryosu ve ana karakterin Ramiz Karaeski olup olmayacağı kesinlik kazanmasa bile video oldukça heyecan yaratmış durumda. Ezel dizisinin finali ile Tuncel Kurtiz’in hayat verdği Dayı karakterinin pek çok bilinmeyeni karanlıkta kalmıştı . Dizinin hayranlarının uzun zamandır beklediği yanıtlar sonunda cevap bulacak olabilir. Filmi hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Disney, TV Kanallarında Netflix Reklamlarını Yayınlamayacak

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz