Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG, PC sürümü için online oyun severlerin çok aşına olduğu bir sistemi getirmeye hazırlanıyor. Oyuncuların tarafından fark edilen verilere göre çok oyunda popüler oyuna Klan sistemi gelebilir.

Bir dönem Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunu olan ve şimdilerde bu unvanı Fortnite’a kaptıran PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Zirvedeki yerini kaybetmiş olsa bile en çok oynana online oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Sürekli güncelleme getirerek oyuncularının ilgisinin azalmasının önüne geçen oyun oldukça ilginç ve oyunun genelini değiştirecek bir güncelleme getirebilir.

PUBG ile ilgili verdiği bilgiler ile bilinen PlayerIGN kullanıcı ismine sahip Twitter kullanıcısı, 7 Kasım tarihinde oyun ile ilgili oldukça dikkat çekici bir bilgi paylaşımında bulundu. PlayerIGN’ın paylaştığı tweette oyuna klan sisteminin geleceği görünüyor.

PUBG, PC sürümüne klan sistemi geleceğine dair atılan tweet

PUBG PC

paylaşılan tweette yeni eklenecek klan sisteminin özelliklerinin ve şartlarının ne olacğaı hakkında da bilgi alabiliyoruz. PUBG’nin PC sürümünde klan sahibi olmak istiyorsanız 5.000 BP (Battle Point) özeme yapmanız yeterli oluyor. Özemeyi yapan oyuncular en az 2 en fazla 15 karakterden oluşan klan ismi verdikten sonra klan oluşturma işlemi tamamlanıyor. Klan sahipleri oyuncuların olduğu gibi klanlarına özel etiket seçmeleri gerekiyor. Etiket en az 2 en fazla 4 karakterden oluşuyor. ayrıca klanınıza en fazla 30 karakter olacak şekilde birde slogan ekleyebiliyorsunuz. Klanınıza en fazla 20 kişiyi dahil edebiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir  Fortnite, Batman Günü İçin Özel Bir Etkinlik Başlattı

PUBG klan sistemini 2018 yılında mobil sürümü için yayınlamıştı. Bazı oyuncular sistemin PC sürümü için gelecek olmasını sevinçle karşılayacaktır. Ancak ortaya çıkan bu bilgiler henüz resmi olarak

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz