PUBG Mobile Lite Türkiye için kullanıma açıldı.

Battle Royale türünü en çok oynana oyunlarından olan PUBG, rakibi Fortnite’a kaptırdığı popülaritesini geri kazanmak çin üst üste yenilikler ile karşımıza çıkıyor. PUBG, donanım özellikler düşük giriş ve orta segment olarak sınıflandırılan telefonlar için özel optimize edilmiş sürümü PUBG Lite mobil Türkiye için kullanıma açıldı. Oyunun yüksek grafikleri nedeni ile oynayamayan kişileri çekmeyi amaçlayan uygulama şuanda indirilebilir durumda.

PUBG ülkemizde de oldukça fazla oyuncuya sahip dünyanın en çok oynana oyunlarından biri. Ancak Fortnite’ın Battle Royale piyasaya girmesi ile ivmesini kaybetmiş durumda. Fortnite rüzgarı dünyada o kadar sert esiyor ki PUBG türünde ikinci sırada olmasına rağmen görünürlüğü oldukça azalmış durumda. Ancak mobil kısmına baktığımızca PUBG liderliğini açık ara sürdürüyor. Bu pozisyonunu korumak ve daha çok oyuncuya ulaşmak oyunun düşük cihazlarda rahat oynanabilir sürümü olan PUBG Mobile Lite’i çıkartmışlardı. Pek çok ülkede kullanıma açılan Lite sürümü sonunda ülkemizde de kullanıma açıldı.

PUBG Mobile Lite Türkiye için açılması ile PUBG deneyimi yalamayan kalmayacak

PUBG Mobile Lite Türkiye

PUBG Mobil oyununu giriş ve orta segment telefonlarda oynamak bir hayli zor. Yüksek grafikleri nedeni ile oyun ya hiç açılamıyor yada oldukça düşük FPS ile oynamak zorunda kalıyorsunuz. Bu can sıkıcı durum oyunu bırakmanıza neden oluyor. Ancak artık böyle bir derdiniz olmayacak. Düşük donanıma sahip cihazlarda PUBG deneyimi yaşayabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir  Honor, Akıllı Telefonlar için Kontrolcü Ürettiğini Duyurdu

PUBG Lite mobil 2 GB ve altı RAM’e sahip telefonlar için tavsiye ediliyor. Ayrıca akıllı telefonunuzda oldukça az bir depolama alını kullanıyor. Gişir ya da orta seviye bir telefonunuz ar ve PUBG deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen bu yeni sürümü indirmenizi tavsiye ediyoruz.

PUBG mobile Lite sürümünü indirmek için Buraya tıklayarak Google Play Store sayfasına gidebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz