Dünyanın en çok oynana mobil Battle Royale oyunu PUBG Mobile 10 sezon için geri sayımı başlattı. PUBG Mobil 10. Sezon 9 Kasımda başlıyor. 10. Sezon ile birlikte oyuna yepyeni temalar, ögeler, silahlar ve görevler eklenecek.  

PUBG Mobil’in 10 sezonu çok yakında mobil oyuncularla buluşacak. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre PUBG Mobil 10. Sezon 9 Kasım tarihinde başlıyor. Duyuruda yapılan açıklamada; “Yeni tema, yeni ögeler ve yeni görevlere hazır mısınız?” sözleri ile oyuna yeni sezon ile pek çok yenilik geleceği duyuruldu.

PUBG Mobil 10. Sezon

PUBG Mobile 10. sezon Mad Max’den esinlenilecek

10. sezon duyurusu için yapılan açıklamada ayrıntılara yer verilmedi. Ancak bazı sızan bilgiler ve dedikodulara göre 10. Sezon Mad Max’den ilham alınmış bir temaya sahip olacak. iddialara göre ismi ise “Wasteland’ın Öfkesi“ olacak. Ancak konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadığını yeniden belirtelim.

Wasteland’ın Öfkesi ismi verileceği iddia edilen temada oyunun geliştiricileri  tüm oyuncularına çöl temalı siyahlar ve kıyafetler sunacak. Oyuna yer alan tüm silahlar ve ekipmanlar çöl temalı kaplamalar ile sarılmış halde olacak. yeni çöl temalı kaplamalar paraşüt ve avatar pencerelerinde de kullanılacak.

İlginizi Çekebilir  Fortnite, Batman Günü İçin Özel Bir Etkinlik Başlattı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz