Son dönemin en çok oynanan Battele Royal oyunlarından  PUBG’nin düşük donanım özelliklerine sahip sistemlerde de rahatlıkla oynanabilmesini için özel olarak geliştirilen PUBG Lite, 23 Mayısta tüm oyunculara merhaba diyecek.

PUBG lite için ön kayıt Mayıs ayının başında açılmıştı. Beta test sürecine başlayacak oyunu doğrudan indirme imkanınız yok. Geliştirici şirketin yaptığı açıklamaya göre; yalnızca PUBG Lite’a ön kayıt yaptıran kullanıcılar 23 Mayıs’ta oyuna erişebilecekler. Ön kayıt yaptırmayan kullanıcılar Beta süreci sonlanmadan oyuna giriş yapamayacak.

PUBG Lite ön kayıt

PUBG Lite’ı herkesten önce oynamak istiyorsanız, oyunun resmi sayfasında ön kayıt oluşturup indirmeniz gerekmekte. Oyunun resmi sitesinde ön kayıt 22 Mayıs’a kadar açık olacak. Şuanda Dünyanın en çok oynanan Battele Royal oyunlarından olan PUBG’nin Lite versiyonun deneyimlemek istiyorsanız resmi sitesi üzerinden hemen başvurabilirsiniz.

PUBG Lite ön kayıt programına dahil olmak için Buradan PUBG resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemi tamamlamanız ardından tek yapmanız gereken 23 mayıs tarihini beklemek. 23 Mayısta oyunu indirerek PUBG Lite’i oynayabilirsiniz.

PUBG’nin en büyük sorunu yüksek donanım istemesiydi. Sadece bu nedenle pek çok oyuncu kaybettiklerini düşünen yönetimi, Lite projesini geliştirdi. PUBG oyununu rahat şekilde oynamamızı engelleyecek kadar düşük donanım özelliklerine sahip oyunseverler, Lite versiyonuyla milyonların oynadığı oyunu rahatça oynayabilecek.

PUBG, ülkemizde halen birinci sırada olsa bile dünyada zirvedeki yerini Fortnite’a kaptırmıştı. Oyunun en büyük sorunu yüksek sistem gereksinime sahip olmasıydı. Özellikle Fortnite ile kıyaslandığında en büyük eksisi bu diyebiliriz. Oyuncularını ve Pazar payını kaybettiğini fark eden şirket bu son hamlesi ile bir geri dönüş yapmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir  Google Stadia Kullanmak İçin Wi-Fi Bağlantısı Gerekecek!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz