Düşük donanıma sahip bilgisayar sahiplerinin PUBG deneyimi yaşayabilmeleri için geliştirilen PUBG Lite geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. PUBG Lite Türkiye indirilme sayısını resmi olarak açıkladı. Görünen o ki PUBG’nin düşük grafiklere sahip sürümü Türk oyuncularda bir hayli ilgi görmüş.

Şu sıralar sektördeki liderliğini Fortnite’a kaptırmış olsa bile PUBG oyun dünyasında bir devrim yarattı. 2017 yılında piyasaya sürülen oyunun PC, konsol ve mobil sürümü halen milyonlarca kişi tarafında oynanıyor. Oyunu daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen geliştirici stüdyo, düşük grafik özelliklerine sahip Lite sürümünü geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdü.

PUBG Lite Türkiye indirilme sayısı: 2 Milyon

PUBG Lite Türkiye

PUBG’nin yüksek sistem gereksinimlerinden dolayı deneyimleyememiş oyuncular için muazzam bir fırsat olan Lite sürümü, kısa sürede oldukça fazla kişi tarafından indirildi. Yapılan resmi açıklamaya göre PUBG Lite Türkiye’de tam 2 milyon kez indirilmiş durumda.

Düşük sistem gereksinimi nedeni ile nerede ise tüm bilgisayarlardan rahatlıkla oynanabilen PUBG Lite, tüm oyuncuların PUBG deneyimi yaşamasını sağlamıştı. PUBG’nin daha hafif sürümü Lite’ın ilk yayınlandığı ülkelerden biri olan Türkiye’de oldukça popüler olmuşa benziyor. Yetkililer tarafından ülkemizde 2 milyon kez indirildiği belirtilen oyun, beklenenlerin üzerinde bir performans göstermiş durumda. anlaşılan bu rakam ilerleyen aylarda oldukça artacak.

Tamamen ücretsiz olan PUBG Lite’ı sizde indirerek deneyimlemek isterseniz Buradan resmi sayfasına ulaşabilirsiniz. Oldukça düşük donanıma sahip bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabildiğini tekrar belirtelim.

İlginizi Çekebilir  MSI’ın Yeni Oyuncu Monitörü MAG Optix G27C4 Duyuruldu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz