PlayStation resmi bloğunda PlaysStation Vr sahiplerini memnun edecek bir yazı kaleme alındı. Firewall Zero Hour oyunun yönetmeni resmi blogunda kaleme aldığı yazıya oyunlarının çıkışının birinci yılı kutlaması için kısa süreliğine ücretsiz hale getirdiklerini açıkladı .

En çok oynanan PlayStation VR oyunlarından Firewall Zero Hour yaklaşık bir yıl önce satışa sunulmuştu. Piyasaya sürüldüğü günden beri sürekli geliştirilmeye devam eden Firewall Zero Hour, oyuncuların yorumlarını özenle takip ederek gelişimlerini bu verilere göre yapıyordu. Geri bildirimler sayesinde yürütülen geliştirme ve süreci oldukça başarılı oldu. Oyun, UploadVR tarafından yılın VR oyunu ödülüne layık görüldü.

Firewall Zero Hour’un yönetmeni PlayStation resmi bloğunda yayınladığı yazıda birinci yıl dönümünü kutlamak amacıyla oyunun kısa süre için ücretsiz olduğunu açıkladı. Yönetmen, teşekkür yazısı ile birlikte oyun ile alakalı birçok veriyi de paylaştı.

Firewall Zero Hour

Firewall Zero Hour, PlayStation Plus aboneleri için 28 ağustos ile 2 Eylül tarihleri arasında ücretsiz olacak. Altı gün sürecek bu ücretsiz deneme döneminde oyuncular en iyi donanımlar, silahları ve haritaları deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Oyuncular 13 Ağustos tarihinde başlatılan Dark Web’e özel görevlere erişim hakkın sahip olacaklar. Ayrıca ücretsiz sürüm süresi boyunca devam edecek Dulble XP özelliğin nedeni ile çok daha kolay level atlayabilecekler.

Firewall Zero Hour oyun yönetmeninin paylaştığı veriler

  • Toplamda 4.028.896 saatin üzerinde oynandı. (460 Yıl)
  • 26.833.576’den fazla düşman imha edildi.
  • En çok oynanan ilk üç harita Compound, District ve Hotel oldu.
  • En çok tercih edilen ilk üç silah Taylor X-75, Spitfire ve Taylor X-75 CQB oldu.
İlginizi Çekebilir  Tüm Zamanların En Korkunç 20 Oyunu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz