PlayStation Plus Kasım 2019 oyunları indirilmeye sunuldu. Sony Türk PlayStation Plus üyelerine bu ay Goat Simulator ve Nioh ücretsiz olarak verdi. Normalde bu ay PlayStation plus abonelerine Outlast 2 ve Nioh oyunları ücretsiz sunuluyor. Ancak PSN türkiye’de Outlast 2 olmadığı için onun yerine Goat simülatör verildi.

Nioh ve Goat Simulator kasım ayında PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak verilecek. Outlast 2’nin Goat Simülatör ile değiştirilmesi Türk üyeleri için büyük şanssızlık olmuş demeliyiz. Outlast 2’nin olmamasından oluşan üzüntüyü oldukça başarılı bir RPG olan Nioh oynayarak giderebilirsiniz. RPG türünün son zamanlardaki en beğenilen yapımlarından olan oyun ülkemizde de oldukça satmıştı.

PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus Kasım 2019

Nioh

Tanıtım Yazısı: “Kılıcınızı hazırlayın – iç savaş yüzünden harabeye dönmüş, alabildiğine geniş topraklarda geçen bu aksiyon RYO’da her köşe başında tehlike kol gezmektedir.Zafere ulaşmak için sabırlı olmalı, tüm düşmanların (insan ya da iblis) güçlü tarafını öğrenmeli ve zayıf yanlarına saldırmalısınız. Zafere giden yolda ilerledikçe her mağlubiyeti kabullenmelisiniz. Sadece ölümde samurayın yolunu bulabilirsiniz.”

 Goat Simulator

Tanıtım Yazısı: “Keçi Simülatörü bir sonraki nesil keçi simülasyonunu SANA getiren en iyi keçi simülasyonu teknolojisinde. Artık keçi olduğunu hayal etmene gerek yok, hayallerin sonunda gerçek oldu!

Oyun uzmanı Keçi Simülatörü tamamen bir keçi olarak elinden geldiğince çok yıkıma sebep olmanla ilgili. Geleneksel bir paten oyunu ile karşılaştırılmaktadır, tek farkı, patenci numaraları yapmak yerine keçi olarak her yeri mahvediyorsun. Perende atmak gibi hareketlerle her şeyi yık pencereden bir kovaya kafa atarak çok daha fazla puan kazan!”

İlginizi Çekebilir  Türk Yapımı Oyun Conarium Epic Store’da Kısa süre İçin Ücretsiz Oldu

Oyunlar hemen kütüphanenize eklemek için Buradan PlayStation sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz