Eylül, PlayStation Plus abonelerinin en çok sevineceği aylardan biri olacak. PlayStation Plus Eylül 2019 döneminde üyelerine sunacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Batmobil ile Arkham caddelerinde tur armaya hazır olun.  

Japon teknoloji devi Sony, PlayStation Plus üyelerine Eylül ayında sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı. PlayStation Plus aboneleri için çok güzel bir ay geçecek. Batmobil ile Arkham caddelerinde turlayıp kötülerin korkunç amaçlarını gerçekleştirmelerini önleyebileceksiniz. Eylül ayında, Batman: Arkham Knight ve Darksiders III oyunları sayesinde boş vakitlerinizde aksiyon dolu anlar yaşayarak geçirebilirsiniz.

PlayStation Plus aboneleri, Darksiders III ve Batman Arkham Knight oyunlarını 3 Eylül’den itibaren indirip oynayabilecekler. Geçtiğimiz ay Sniper Elite 4 ve Wipeout Omega Collection oyunlarına göre bu ayki oyunlar oldukça yüksek bütçeli ve birler AAA oyunu olmaları dikkat çekiyor.

Sony’nin Mart ayından beri PlayStation 3 ve PS Vita desteğini çektiğinden beri Plus kapsamında ilgili konsollara ücretsiz oyun sunmuyor. Bu ay yalnızca PlayStation 4 sahipleri Ücretsiz oyunlardan faydalanacak.

PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları

Batman: Arkham Knight

PlayStation Plus Eylül 2019

Darksiders III

PlayStation Plus Eylül 2019
İlginizi Çekebilir  PUBG’nin Geliştiricilerinden Yepyeni Bir Oyun: Mini Life

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz