Sony, merakla beklenen oyunlar ile alakalı açıklamalar ve yeni fragmanlar yayınladığı “State of Play” etkinliğinde PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz oyunlarını da duyurdu. Sony, PS Plus abonelerine önümüzdeki ay en çok satan PlayStation oyunlarından biri olan “The Last of Us: Remastered’ı ve “MLB The Show 19″’u ücretsiz olarak sunacak.

Japon teknoloji devi Sony tarafından dün gece gerçekleştirilen “State of Play” etkinliğinde uzun zamandır beklenen oyunlardan harika haberler aldık ve birbirinde güzel fragmanlar izledik. Oyun severleri oldukça memnun eden tüm bu gelişmelerin yanı sıra Sony bir sürpriz yaparak Ekim ayında PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunacağını da erkenden açıkladı.

PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunları

The Last of Us: Remastered

PlayStation Plus Ekim 2019

State of Play etkinliğinde The Last of Us: Part 2’nin çıkış tarihi duyurulmuştu. Sony, PS Plus abonelerine bir sürpriz yaparak ilk oyunun PlayStation 4 için yeniden yapılmış versiyonu The Last of Us Remastered’ı ücretsiz olarak vereceğiniz duyurdu. Joel ve Ellie’nin muhteşem yol öyküsünü oynamadı iseniz bu fırsatı asla kaçırmasın.

MLB The Show 19

PlayStation Plus Ekim 2019

Beyzbol, sopası hariç ülkemizde popüler bir spor dalı değil. Ancak Amerika ve uzak doğu ülkelerinde oldukça popüler olan spor dalının oldukça sağlam oyunlar mevcut. “MLB The Show” serisi en iyi Beyzbol oyun serilerinden biri olarak kabul edilir. Eğer filmlerden izlediğiniz kadarı Beyzbol’a ilginiz varsa ücretsiz sunulan MLB The Show 19 oyununu kaçırmayın.

İlginizi Çekebilir  Epic Games Cadılar Bayramı İçin Özel Ücretsiz Korku Oyunu Veriyor! Efsane Korku Oyunlarını Kaçırmayın

PS Plus aboneliği olan PlayStation 4 sahipleri 1 Ekim tarihi itibari ile oyunları ücretsiz olarak indirerek 4 kasım tarihine kadar dilediği gibi deneyimleyebilir. Ayrıca geçtiğimiz ay ücretsiz olarak sunulan Batman: Arkham Knight ve Darksiders III oyunlarını 30 Eylül tarine kadar oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz