PlayStation Plus Ağustos 2019 dönemi  üyelerine vereceği ücretsiz oyunlarını açıkladı. Sony PlayStation plus sahiplerini bu ay oldukça memnun edecek gibi görünüyor.

Sony, Ağustos ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz vereceği oyunları açıkladı. Eğer PlayStation Plus abonesi iseniz sizi eğlenceli bir ay bekliyor. Ağustos ayında Sniper Elite 4 ve Wipeout Omega Collection oyunları sayesinde hoş vakit geçirebilirsiniz.

PlayStation Plus Ağustos 2019 döneminde abonelerini yine mutlu edecek

PlayStation Plus Ağustos 2019

Geçtiğimiz ay Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Horizon Chase Turbo oyunlarını ücretsiz olarak sunan Sony, bu ay aynı performansı göstermese bile PlayStation Plus abonelerini üzmeyecek gibi görünüyor. Şirketin Mart ayından beri PlayStation 3 ve PS Vita desteğini çektiğinden beri Plus kapsamında ilgili konsollara ücretsiz oyun sunmuyor. Bu ay yalnızca PlayStation 4 sahipleri Ücretsiz oyunlardan faydalanacak.

PlayStation Plus aboneleri 6 Ağustos tarihinden Sniper Elite 4 ve Wipeout Omega Collection oyunlarını ücretsiz indirebilecek. O tarihten önce Temmuz ayı oyunları Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Horizon Chase Turbo’yu indirerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Bilgisayar Oyunlarını Telefonunuzdan Oynamanızı Sağlayan Steam Link İOS’da Yayınlandı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz