Dünyanın en çok satan konsolu PlayStation 4 için gelecek güncellemenin beta süreci başladı. PlayStation 4 7.0 beta güncellemesi ile kullanıcılar 16 kişilik gruplar oluşturması mümkün olacak ve aynı anda grup olarak sohbet edebilecekler. Özellikle online oyun severlerin için uzun zamandır istenen bu güncelleme pek çok PlayStation kullanıcısını memnun edecek gibi görünüyor.

PlayStation 4 7.0 beta güncellemesi en çok online oyun sevenleri mutlu edecek

Sony, PlayStation 5 üzerinde çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Şirket yeni konsolu için kolları sıvamış olsa bile PlayStation 4 ile ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Kullanıcılara beklenen pek çok yeniliği getirecek PlayStation 4 7.0 güncellemesinin beta süreci başladı.

PlayStation 4 7.0

500 milyon adet ile dünyanın en çok satan konsolu olan PlayStation 4 konsoluna getirilecek güncellemenin beta süreci uzun sürmeyeceğe benziyor. Güncelleme ile kullanıcılar özellikle online oyunlarda çok işlerine yarayacak aynı anda 16 kişi ile grup kurarak sohbet edebilme özelliğine sahip olacaklar.

Multiplayer oyunlar için PlayStation’un en büyük eksiği olan büyük gruplar ile sohbet bu güncelleme ile sona ermiş olacak. Böylece ekip halinde oynana oyunlarda daha iyi iletişim ve koordinasyon kurularak oyunlar çok daha eğlenceli hale gelecek.

Japon teknoloji devi Sony, son güncellemesi ile birlikte ileride yapacağı güncelleştirmelerin standartlarında bazı değişikliğe gidecek. Sony, kullanıcılarına gönderdiği elektronik posta ile bu güncellemenin ardından gelecekteki güncellemeler için farklı uygulamaya yöneleceklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir  Tinder’ın interaktif Dizisi Swipe Night Tüm Dünyada Yayınlanacak

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz